L vervolg dorpsraad 5. Lid van centraal commité. Kiescomité KerkdorpenfractieGetracht wordt iemand te vinden die Castenraij bij die fractie gaat vertegenwoordigen. 6. Parkeer-Kermisterrein 0 ok als er alles klaar is blijkt er nog wel wat te doen. Nieuw beplatingsplan. "Paadje" naar patronaat veel te smal, proberen daarnaast nog wat te doen. 7. Woningbouw Tot nu toe is het aantal definitief opgegeven kandidaten voor koopwoningen 9 en voor bejaardenwoningen 5» Alle informaties te kri jgen bij sec. P.Poels van Dorpsraad. De contacten lopen via hem. 8. Volgende vergadering 5 september-75 Vergadering volledige Dorpsraad met een afd. Gem. aanwezig 25 personen Deze bijeenkomst is, wat de tijd betreft, nog niet afgelopen. Het ging hierover het concept. Leefbaarheid van Castenraij. Het concept werd door genomen, (om dat er nog een vergadering gepland is zal het geheleverslag van de vergadering hierover na die tweede bijeenkomst geplaats worden) Leden van de volledige Dorpsraad 9 september. Om 8 uur bij van Rhee is de tweede "ronde". Leest U de nota nog eens rustig door. Zonder dat weet U niet waar het over gaat. Volgende week beginnen we met het plaatsen van de nota in de "Schans"., zodat iedere inwoner na verloop van weken de gehele nota heeft. U kunt dan telkens praten over een stukje van dien nota. Hopende U van ienst geweest te zijn. De Dorpsraad. J Op zondag Ik september a.s. viert onze zoon BROEDER MARTINUS DUIJKERS zijn 25-jarig Professiefeest Om 11 uur zal de H.Mis uit Dankbaarheid worden gevierd in de klooster-kapel. Aansluitend tot lA.OO uur receptie in Eymard Ville. Kloosterstraat 12 te Stevensbeek. Castenraij september 1975» Fam K „Dui jkers—Rambags MEDEDELING VAN DE STICHTING GEMEENSCHAPSHUIS. Wij zijn blij U te kunnen vertellen dat er ook aan he t patronaat hard gewerkt is voor de kermis. Aan de buitenkant is het helemaal opgeschilderd en voorzien van een nieuwe dakgoot. zie verder

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 4