J 'PA RIET THIELEN en JAN PEETERS f~ Vervolg s.v.-castenraij agenda: - 7- Bestuursverkiezing Periodiek aftredende besturrsleden zijn M.Kuijpers en J.Versteegen. Als kandidaten voor bestuurslid;. worden door het bestuur gesteld: J.Versteegen Horsterweg kj-c Castenraij Th.Jacobs Horsterweg 39 Castenraij. Tegen kandidaten kunnen door tenminste 5 leden worden gesteld, mits dezen hiervan voor de vergadering schriftelijk kennis geven aan de secretaris. 8- Pauze met traktatie 9- Mededelingen 10- Rondvraag 11- Sluiting ^eu6dvoetbal Uitslagen: Oostrum Dl - Castenraij D 1 6-0 Castenraij El - Oostrum El 3-3 Schoolvoetbal Tienrai j- C-os- "r ciy 2-0 vDit schoolvoetbalelftal zit erg verlegen om iemand die hun als trainer-begeleider kan vergezellen. Bij uitwedstrijden is het n.l. de gewoonte dat de uitspelers een scheidsrechter meebrengen. Wie wil eens af en toe 's woensdags fluiten? Opgeven bij Frank Stiphout. Tel.: 373 Programma_zaterdag 23 aug: Castenraij Al - Meterik Al aanvang: 15.00 uur Meerlo BI - Castenraij BI vertrek: 13.10 uur Castenraij El - Meerlo El aanvang: 10.00 uur. Mededelingen: 1. Ook de jeugdleden moeten zich op tijd (voor vrijdag-avond 19.00 uur) afmelden bij hun leider. 2. Gevonden bij E-jeugd een groene trui met korte mouwen Terug te behalen bij H. van Rhee. 3. Alle jeugdleden van A en B moeten v6ór volgende week zondag een pasfoto in leveren bij hun leider. Men kan anders niet mee voetballen, wanneer de compititie begint. Gaan trouwen op donderdag 28 augustus om 16.00 uur in de H.Willibrorduskerk te Geijsteren. U bent van harte welkom op onze receptie van 17.30 tot 19.00 uur, in zaal Kleeven te Geijsteren. Ons nieuwe adres is: f Meester Janplein 12, Geijsteren. 1 Langs deze weg een extra gelukwens aan jufr. Riet en haar a.s. man Jan, van ons, de overige personeelsleden van kleuter en basisschool. We hopen dat jullie een zonnige en plezierige dag hebben en dat jullie een zeer gelukkig leven tegemoet gaan. Can harte gefeliciteerd, ook namens alle kinderen! Ml

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 3