-2- DAMUSKOOR Vandaag 8 augustus huwelijksmis zingen om 3 uur Zaterdag 9 augustus avondmis zingen Maandag 11 augustus repetitie. De repetitie begint weer om 8 uur L.V.B. Sportclub Daar we toch huur van de zaal moeten betalen, ook al begonnen we na de kermis, wordt er a.s. dinsdag 12 augustus weer begonnen met sporten te Oostrum van 9 tot 10 uur 'savónds. Dames sporters kom zo veel mogelijk sporten a.s. dinsdag- om onze spieren weer los te maken na onze vakantie. Ook leden die willen begin nen met sporten zijn van harte welkom. Neem voor inlichting even kontakt op met Mevr. Classens- Gielen. Tel.: 287. Uitstapje Willen de leden die mee willen gaan met ons uitstapje met echtgenoot l6- augustus a.s., zie "De Schans" vorige week, en zich nog niet hebben opgegeven, dit als nog doen, liefst voor 10 augustus. Dank U! S.V. CASTENRAIJ Uitslagen zondag 3 augustus: Castenraij 1 - Meterik 1 3-1 (zaterdag) Castenraij 2 - E.W.C. 3 k-3 Evertsoord 2 - Castenraij 3 2-0 l'f.30 uur 12.00 uur 12iOO uur 12.00 uur De eerste oefenwedstrijden ter voorbereiding op het nieuwe seizoen zijn met redelijk succes verlopen. Castenraij 1 won in een vooral voor rust aantrekkelijke partij voetbal van het standaardtaem uit Meterik. Reeds in de eerste helft bracht Jan Arts met 2 fraaie doelpunten de wedstrijd-op 2-0 en na de pauze bouwde Hub van Rhee jr. na goed voorbereidend werk van Jan- Emonts de voorsprong uit tot 3-0. Meterik slaagde er nog in de verdiende ere- treffer te scoren, maar verder kwamen de gasten ook niet meer. Het Elftal van Castenraij 1 had enkele wijzigingen ondergaan t.o.v. het vorige seizoen. Mede door vakantie moesten enkele vaste krachten van het vorige seiooen verstek laten gaan, doch hun plaatsen werden kundig opgevangen. Hieruit kunnen we gelukkig concluderen dat het aantalgegadigden voor een plaats in het eerste elftal aanmerkelijk groter is geworden. Hopelijk ontbrandt in de komende weken een sporttieve concurrentiestrijd die het gehele seizoen ongeblust ■zal blijven. V/at extra vechtlust kan zeker geen kwaad. Tussen haakjes de trainingen voor de maand augustus zijn op dinsdag en donderdag aanvang 19.30 uur. Voorlopig nog op het oude veld. Omkleden en douchen kan in het Sportpark. 22 augustus algemene leden-vergadering!I Programma zondag 10 augustus: Grubbenvorst Merselo 2 Tienraij 3 Melderslo k 1 - Castenraij 1 - Castenraij 2 - Castenraij 3 - Castenraij k Jeugdvoetbal

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2