KEEK - EN SCHOOLBESTUUR Enige tijd geleden werd een voorsts!gelanceerd..:Qm_bet„kèEk=en..sehQQlbestuur van elkaar te ontkoppelen, zodat de besturen los van elkaar komen te staan. Het is echter nuttig om te weten in hoeverre onze gemeenschap achter deze ge dachte staat. Het maakt een groot verschil of deze gedachte gesteund wordt door slechts enkele personen of door het merendeel van onze gemeenschap. De moeilijkheden van dezè ontkoppeling zijn vooral: a) het zoeken en vinden van de juiste en geschikte personen voor dit nieuwe schoolbestuuro Het zal een stichting moeten worden via een akte door de notaris. b) De financiële kant aan zo'n stichting verbondenomdat er een overdracht van gebouwen bij te pas zal komen. - Het tegenwoordig Kerk-en Schoolbestuur wilde déze ontwikkeling zekér niet in de weg staan,als dit tenminste de wens van de meerderheid van onze gemeenschap is. Om er echter achter te komen hoe onze gemeenschap daarover denkt verzoeken we alle gezinnen te willen m=edoen met dit. onderzoek. Er worden hier twee vragen gesteld waarop we een antwoord verwachten van ieder gezin. Hierbij gaat ook een enveloppe met de stempel van de kerk. Deze enveloppe wordt maandag 23 juni a.s. tegen de avond bij U opgehaald. We hopen dat alle gezinnen zullen meedoen aan dit onderzoek. Mocht U maandag-avond niet thuis zijn, wilt IJ dan die enveloppe bij Uw buren brengen of eventueel op dë pastorie afgeven of bij een van de-leden.van het tegenwoordig Kerkr en Schoolbestuur. Hierlangs afscheuren- Vraag 1. Heeft U kinderen beneden 15 jaar? ja/nee Vraag 2. Is U voorstander van ontkoppeling van het Kerk-en Schoolbestuur ja/ nee M.3. Doe het antwoord in de enve'loppè en plak deze'dicht Kerk-en Schoolbestuur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 5