vervolg s.v.castenray) De senioren brachten het er s zondags iets beter van af.Castenray 1 speelde een prima partij voetbal, waartegen de evoneens zeer'bekwaam spelende Alverna- fnannen het loodje moesten leggen.Via 2-4 voor Castenray werd het in de laatste minuut 3-4 door een afscheidscadeautje van Jos Buddiger. Jos hangt zijn keeperstrui nlvoorlopig?) 'aan de kapstok, maar zal hopelijk volgend seizoen als veldspeler onze kleuren verdedigen. Het vierde Castenraijse doelpunt kwam op naam van de eveneens scheidende Nico Buddiger. Wegens studieredenen is Nico gedwongen voor 1 jaar de voetbalsport de rug toe te keren, maar hij heeft te kennen gegeven, dat hij na zijn examen onzè gelederen weer graag komt ver sterken. Beide heren van harte bedankt voor de prima inzet en sportiviteit, die je steeds weer betoond hebt. Zulke toonbeelden van kameraadschap, zowel binnen als buiten de witte lijnen, zijn in onze vereniging altijd van harte welkom. Castenraij 2 had het in de eerste' helft bijzónder 'moeilijk tegen 'éen goed combi nerende tegenstander. Bij de rust keken de onzen dan ook tegen een, 3,-0 achter stand aan. Het pleit echter voor de Castenraijse spelers dét ze de moet niet opgaven en onder aanvoering van Jan Classens werd het verloren terrein ziender ogen teurggewonnen. Jammer genoeg bleef men echter steken op 3-2, waarbij wel aangetekend moet worden, dat Castenraij 2' in de tweede helft veel sterker was en cok een legio aantal kansen creëerde om een overwinning uit het vuur te sle pen. Ondanks het feit dat Castenraij 3 voortdurend sterker was dan Alverna 3, werd toch met 4-2 verloren. Ook hier werd iets te slordig omgesprongen'met de verschil lende doelrijpe kansen. Daarbij kwam nog dat dé gastheren- duidelijk steun ge noten van de scheidsrechter, die evenals de scheidsrechter, die zowel Castenraij 1 als 2 'floot, lid was' van V.V.Alverna. Beide heren bleven als trouwe aanhangers van hun-vereniging toch niet geheel verstoken van partijdigheid. Blij 'baar te veel moeite om bij dergelijke wedstrij den voor drie neutrale scheidsrechters te'-zorgen i 31 mei: Meterik A 1 -- Castenraij A 1 vertrek; 9 «45 uur 8 juni: A-jeugdtoernooi te He gel-som vertrek: 12.15 uur DE EENDRACHT Afgelopen zondag hebben de ponyruiters deelgenomen aan het ponyconcours in Wellerlooi. Zij behaalden hier- dé'"volgende prijzen: Dressuur achttallen: 2de prijs Ind. dressuur over verschillende ringen verdeeld. 2 de prijs Wil tjanssen 3 de -- Margriet Janssen 3 de Theo Seijkens" 3 de Bon Wismans 4 de -- Jac Wismans 5 de Gerty Dinghs. Springen: Jac. Wismans 13de prijs Prijswinnaars: Proficiat en een applaus van de belangstellenden. Zondag 1 juni concours in Asten-Heusden (grote Ruiters) K°J°B- Zaterdag 31 mei club voor de Hillibillies van 2 tot 4 uur. Tijdens de sportdag behaalde een groep van ons "de Sukkelaars" de 1ste prijs discipline Proficiat meisjes. De Leidsters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 5