-3 Het kindervakantiewerk Venraij draait weer op volle toeren» Het commité en de hoofdleiding voor dit jaar zijn met de voorbereidingen alweer een heel eind op scheut. De programmaonderdelen zijn bekend en het commité treft thans de laatste voorbereidingen om alle geplande programmaonderdelen ook echt te kunnen laten gaan» - De kinderen van de eerste tot en met de vijfde klas ontvangen vandaag de pro gramma's en de aanmeldingsstrookjes. Ook het K.V.W. is niet aan een verhoging van het insch'rl j.fgeXd kunnen .ontkomen, om een voor de kinderen een verantwoord en aantrekkelijk programma samen te stellen. Wij zijn echter van mening dat 10,7,en 5,voor het repso eerste tweede en derde kind van ieder gezin voorniemand een bezwaar kan zijn, om de kinderen een plezierige week te bezorgen Om diverse redenen is de verzamelplaats niet meer het Kennediiplein maarde parkeerplaats voor de sporthal aan de Zuidsingel» Wij hebben van de gemeente Venraij in principe toestemming om bij slecht weer gebruik te maken van de sporthal, zodat wij ons niet meer behoeven te helpen met een aantal ver verspreid liggende gymzalen. In het programma zijn o.a. opgenomen een "schuupmiddag" een soort excursie naar diverse-Venraijse bedrijven en instellingen. Er komt een goochelaar voor de lagere-klassen» <- Wij houden eien grote orlëntatietocht en de in het verleden succesvol gebleken sportwedstrijden zijn gehandhaafd. Iets nieuws is de werkmiddag, Werkwinkel genoemd, waar in en rond enige markt- kraampjes diverse aktiviteiten worden uitgevoerd zoals: verkleedpartijen pannekoeken bakken, modeshow en werken met verf» Donderdag gaan we wéér met-zijn allen naar de speeltuin met de bus. Vrijdag ,moet de klap van de week worden=Van de Vrije academie kregen we een aanbod om samen met ons een grootscheepse creatieve dag te organiseren. Dit wordt geweldig! We hopen dat dit jaar e weer veel kinderen zullen meedoen en dat de ouders dit weekend het formulier invullen en dat maandag weer mee naar de school geven Wanneer er weer 1000 kinderen meedoen hebben we weer veel leiders en leidsters nodig.We hopen dat er ouders zijn die eens komen kijken naar wat hun kind nu zo fi^jn vindt aan dat K.V.W. en dan zin hebben in een week meedraaien»-.-.. Alle liefhebbers voor leiding, kunnen zich nu reeds opgenen bij hét secré-" tariaat van het K.V.W. Kempweg A3d Venray. BEJAARDEN VERENIGING Op woensdag 2 juli. zal de bejaardenver. een dagtocht maken naar Flevohof en het dolfinarium te Harderwijk. Vertrek uit Castenray om 8 uur en via Arnhem en Nijmegen naar Apeldoorn waar een koffiepauze gehouden wordt» Daarna gaat het naar Flevohof waar we om 12 uur aankomen» Eerst gaan we naar een restaurant waar de koffie klaar staat OP Flevohof blijven we tot kw. o„3 en dan naar de dolfijnen in Harderwijk. Begin om A uur. Om half 6 diner. Vertrek uit Harderwijk om 7 uur, via Apeldoorn Arnhem weer terug naar Castenray, aankomst met onderbreking rekening houdend half elf.Na informatie bij mensen die er geweest zijn, blijkt het zeker de moite waard te zijn. Er is veel te zien.Zij die.mee willen gaan,even opgeven bij de bestuursleden. De reiskosten bedragen (bus koffietafel diner enz samen) 26 gulden als de bus geheel bezet is 50 pers.) Omdat we niet verwachten dat- deze plaatsen allen door bejaarden bezet worden bieden we ook hen die geen 65 zijn aan de reis mee te maken. Natuurlijk ook even opgeven bij een van de bestuursleden» H.Verheyen, secr TE KOOP KAPTEIN MOBYLETTE G RAMBAGS HORSTERWEG 39 GEVONDEN EEN KINDERRINGETJE VAN ZILVER PETRA V RHEE Het Bestuur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 3