-5- BATAVIEREN Uitslag eerste Bondswedstrijd,gehouden bij de vereniging Diana Venralj. Ereklasse: 1ste zestal behaalde 6de prijs A klasse-: 2de zestal behaalde 4de prijs B klasse: 3de zestal behaalde 9de prijs C klasse: 4de zestal behaalde 9de prijs 1235 punten H54 punten 996 punten 641 punten 2de Bondswedstrijd wordtgehouden op 24 en 25 mei bij de vereniging Willem Teil te Oirl'o. Zondag 18, «mei, 1ste Pinksterdag., is het jaarlijkse koningschieten. Dit is in iedere verniging van de. Hanboogschutterij., hoogtijdag dat er gestre den wordt om de eer wie het komende jaar de koningstitel mag dragen. Er zal fel gestreden worden daar er vele schutters zijn die hiervoor in aanmer king komen, dus de wedstrijd kan fel zijn. Sportvrienden en inwoners van C'raij evenals andere jaren kan er weer gepoeld worden, bij iedere Schans is zo'n formulier bijgevoegd. Wij hopen dat velen van degelegenheid 'gebruik ziulien maken om de poelformulieren ingevuld in te leveren bij een van de bestuursleden of in het doelhuis. Eveneens zijn in het doelhuis ook formulieren verkrijgbaar. U steunt hiermee op de eerste plaats onze eigen vereniging, maar ook U zelf kunt 'er een mooi bedrag mee winnen wat ook al Castenraijse mensen hebben onder vonden. Het is toch maar meegenomen. Veel succes!!!! De indeling is als volgt: 13.45 uur: Is er de loting 14.00 uur: Aanvang der wedstrijd,vooraf 2 proef- pijlen. 16.00 uur: pauze met bekendmaking van de eerste 25 pijlen 16.45 uur: aanvang 2de 25 pijlen met vooraf eon proef schot,. I9.OO uur: einde 50 pijlen 19.30 uur: de 6 hoogste- schutters schieten nog 12 pijlen en -hieruit komt de koning. 20.30 uur: Uitslag met de prijsuitreiking. Een vriendelijk verzoek aan de dames en verloofden van onze vereniging. U wordt omstreek? 18.30 uur verwacht. Wij verwachten ook belangstelling van de Castenraijse gemeenschapdie met ons dit mooie gebeuren van de handboogsport door Uwaanwezigheid met een bezoek zult vereren. De schutters wens ik allen veel punten toe. De poolers hoop ik dat U het geluk mee zult hebben. Nogmaals aan allen, zowel schutters als inwoners van Castenraij een gezellige middag. WIE WORDT KONING??????? De Secr. P.Poels. Missie S.Paulo 5-5-'75« Beste Dorpsgenoten, Na mijn laatste brief onder de laatste stuiptrekkingen van het oude regiem is het misschien interessant te horen hoe het hier nu gaat. Mozambique wordt op 25 juni a.s. onafhankelijk Zoals nu blijkt heeft de voor lopige regering, leden van de Frelino, de instemming van het volk. Dit in tegenstelling tot Angola waar drie partijen elkaar de macht betwisten. 30 wil"Eenheid, arbeid en waakzaamheid", voor de opbouw van Mozambique 1 I I 1 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 6