FILiL.VOND EN MUZIEK-DANS-DISCOTHEEK mORGEN,ZATERDAG 26 april Op deze avond worden er films gedraaid die gaan over Castenraij verleden. Leden van verenigingen geinteresseerdenCastenraijert U bent van harte welkom. Aanvang: 8 uur (met de films) Om 10 uur gaan we over tot muziek-dans Er zijn zes films over Castenraij en enkele over carnaval, Wij hebben een sumiere inhouds opgave: Film 1. Kerk 1 afbraak en opbouw van de kerk 2. Kerk 2 bischoppen Roermond. 3. Lourdes 1951 Van alles: a) Kinderen Kuijpers b) kerk c) groen en bloemen d) feestdag e) schooluitstapje Rotterdam f) priesterfeest Jan Weijs g) bruidspare. Arts-Heldens-Weijs gouden bruiloft Rambags. 5. Secretarievan de kerk Inzegenen Oirlo Pater Strous Kleuterschool Ruiterfeest 1952 6, onbekend er staan paarden op!) 7. emkele films over carnaval We hopen dat te worden. U deze avond vrij kunt houden, het belooft, interessant 't Zou voor de toekomst belangrijk zijn dat bij deze films een geschikte tekst bestond. De redaktie stelt zich beschikbaar, indien hier iemand aan mee wil werken. Een mooi interessant verhaal over alles wat er op de film te zien is vergroot de waarde van dit voor Castenraij mooie bezit OUDERAVOND BASISSCHOOL Op 13 pei is er gelegenheid om eens overleg te plegen met de leerkrachten. N.a school even binnen wippen valt voor sommige ouders niet mee. Ouders waarvan hun kinderen "problemen" of "wensen" hebben kunnen daar over op deze avond met de betreffende leerkracht spreken. Het is iets nieuws, en om te weten hoeveel ouders er ongeveer komen, en hoe laat, zouden wij hetcpprijs stellen als^U even eer briefje schrijft of opbelt tel: 619. De leerkrac ten zijn vanaf 8 uur op school aanwezig. Leerkrachten basisschool.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2