- 2 - vervolg brief pater Jan Weijs Morgen vertrek ik weer naar Indonesië.» Wegens een tropische ziekte moest ik drie we(jen opgenomen worden in het ziekenhuis, anders zou ik al voor Pasen vertrokken zijn. Voor de mensen ginds hoop ik het leven een beetje mooier te kunnen maken, door hen wat meer welstand te helpen bereiken, minder honger, betere opbrengsten, betere gezondheid. Vooral hoop ik hun leven hoopvoller te maken, door hen te overtuigen, dat God ook van hen houdt, en dat Hij hen nooit in de steek laat. Nogmaals mijn hartelijke dank, en mijn beste wensen voor U allen. Tot ziens over vijf jaar. Well, 3-A-1975 Jan Weijs. K.J.B. Donderdag 17 april van half 8 tot half 10 clubavond voor de Inca's. Degenen die nog foto's moeten betalen geld meenemen a.u.b. De leidsters. S.V. Castenray Uitslagen zondag 6 april B.V.V. 1 - Castenray 1 Hegelsom 3 - Castenray 2 Sparta A - Castenray 3 Meerlo 3 - Castenray A Programma zondag 13 april Hegelsom 1 - Castenray 1 D.I.S. 1 - Castenray 2 D.I.S. 2 - Castenray A Poolwinnaar: Cis Stiphout 6-2 1 - 3 3-2 if - 0 1A.30 uur 1A.30 uur 12.00 uur C.v.d.Wilk M.Hanraets P.Hanen - ontvangt 25,- Reeds na 7 min. voetbal speelde Castenray een verloren partij tegen B.V.V. uit Blitterswijck. Drie blunders van de gasten betekenden evenzovele doelpunten. In de 2e min. al werd een mislukte uittrap van de Castenrayse goalie ineens geretourneerd encht betekende 1-0. Gesterkt door dit onverwachte vroede succes toog BW vol enthousiasme ten aanval en de uit hun spel gebrachte Castenrayers werden volledig uit gespeeld. Het werd zelfs A-0 en pas toen kon Castenray iets terugdoen. Nico Buddiger scoorde if-1 uit een strafschop en met deze stand ging de rust in. In de tweede helft lieten de gasten zien dat zze speltechnisch helemaal niet onderdeden voor hun tegenstanders. BW wérd volledig in de verdedi ging gedrongen en de spanning keerde terug toen Jan Arts A-2 scoorde. Toen echter bedierven moeilijkheden met de ,c. cheidsrechter alk verder plezier aan deze wedstrijd. Na herhaalde malen niet gereageerd te hebben op de vlag van de grensrechter werd hij hierop geattendeerd door aanvoer der Kuijpers, doch deze kreeg nul op het rekest. Het kwam zelfs zo ver, dat de Castenrayse aanvoerder wegens aanmerkingen op de leiding naar de kleedkamer werd verwezen. Tevoren was reeds een speler om dezelfde reden genoteerd. Ook de grensrechter ging niet voor joker langs de lijn rennen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2