-2- Herhaaldelijk is er op aangedrongen de voorziening in Venraij te handhaven; echter zonder resultaat en het bestuur hoopt dat rae begrip kan-, opbrengen voor de beslissing van hogerhand. Wellicht is het dienstig om geen verg efse reis te maken en voor een eventu ele controle of keuring eerst te informeren bij de administratie van het Groene-Kruis telefoonnummer: 01+780-1269. Wim en Nel Jeuken Lollebeekweg 22 Tijd. Ziekenhuis Venraij Kamer 25^+ (plaatselijke afgevaardigde:Mevr.Heidens Houdt zich aanbevolen voor het ogtrekken van_augurkenplanten P.Arts T nnelweg 3 tel: 525 31 maart broertje van Annet en Martijn GEVRAAGD: H.Friesen. GEBOREN L.V.3. Wöensdag a.s. 9 april wordt de modeshow gehouden in het patronaat aanvang 20.00 uur. Ook niet leden kunnen hier hun kennis kunnen opsteken evenals jonge dames vanaf 16 jaar en ouder. Het ligt in de bedoeling om de niet leden en de jonge dames 1,50 entree te vragen (kopje koffie bij inbegrepen) De show wordt verzorgd door Fa.Cruisberg uit Tienray. Er wordt zowel dames- als kinderkleding geshowd. Zoals reeds bekend is gemaakt gaan we dinsdag 22 april naar Rotterdam Ter Meulen Post. Tijdstip van vertrek zal nog worden bekend gemaakt in de "Schans" van l8 april. De onkosten van de hele dag, koffie tafel bij inbegrepen, 25, Van de andere verenigingen uit de kring is vernomen dat het een fijne dag is en goed verzorgd. U kunt zich al opgeven, in elk geval voor ik april. Wie het eerst komt wie het eers- maalt, liefst bij opgaaf de onkosten vol doen. DE EENDRACHT" Hartelijk dan k voor het oud ijzer en de lompen welke wij weer hebben kunnen ophalen bij deze oud ijzer actie.Het was wel weer de moeite waard voor langs te komen en deze steun in ontvangst te nemen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2