Jj ZLE R REDAKTIONEEL Postabonnees denkt U nan het overboeken van Uw pootabonnemenfgeld?? Verder zouden wij iedereen die iets te vertellen heeft over Castenray, of over iets anderswillen aanraden, dit via de "Schans" te doen. Er wordt weieens gezegd dat de "Schans" er alleen maar voor de verenigingen is. Dit hebt IJ zelf in handen. Dus.publiceer in de "Schans". OUD_rAPIER a.s. zaterdag wordt er weer oud papier opgehaaldi De Stichting. VnRKENS-STUDI -C.^'JB hierbij delen wij U mete, dat de excursie naar de Fluimveevakschool a.s. Dinsdagmiddag niet door gaat, dit i.v.rri. de virusziekte die momenteel onder de vartkens heerst. De feestavond 's avonds gaat gewoon door om uur. Het bestuur. L.R.V. "DE EENDRACHT" Onder wel zeer bijzonder gunstig weer hebben wij afgelopen zondag de eerste kringwedstrijd voor grote ruiters kunnen houden. Dat deze wedstrijden toch wel in trek zijn blijkt wel uit de steeds groter wordende deelname. Naast de acht en viertallen hebben er 150 ruiters deel genomen aan de diverse dressuursnummers verdeeld over 9 ringen. De prestaties waren over het algemeen wel niet zo hoog wat ook normaal is voor, de eerste wedstrijden. In verschillende springnummers werd ook fel gestre den om de eerste plaats. Dit kwam vooral in de barage tot uiti g waar om iedere meter korter en sneller hard werd gereden met de nodige risico's waardoor toch wel soms een boom werd afgeworpen al was het dan ook van de laatste hindernis. Alles bij elkaar was het toch een goed geslaagde wedstrijd. Dit is ook voor een groot gedeelte te danken aan hen die in de consumptie tent zoveel werk hebben gedaan. Wij willen deze dames hartelijk danken voor het werk wat zij gedaa hebben. Verder ook nog een woord van dank aan de grondeige naren die dez e beschikbaar stelden, en om niemand te vergeten, ook de be zoekers, die aan het welslagen van deze wedstrijd hebben meegewerkt. Van onze vereniging namen door omstandigheden slechts drie ruiters aan deze wed strijd deel, waarvan Wir Classens de vierde wedstrijd behaalde bij indivi duele dressuur. eren van de ponyclub zaterdag- Oud ijzer en lompen actie. Zoals al eerder bekend gemaakt is, zullen de morgen hun oud ijzer en lompen actie houden. Wij rekenen op genoeg helpers, zodat de rondgang niet al te lang zal duren. Paasmaandag; Pon-wedstrijd in de manege te Horst. ^et concoursterrein: een bruin knipbeursje zonder inhoud en een rijzweepje. Terug te bekomen bij G.Classens.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2