-3- vervolg S.V. Castenray. Erogramma Zondag 2 maapt- t Oostrum 1 - Cafetenray 1 aanvang 14.00 uur scheidsrechter E.Klein Resia 2 - Castenray 2 aanvang 14.30 uur J. Allards T.Q.P. .4 - Castenray 4 aanvang 12.00 uur geen scheidsrechter - toegewezen Poolwinnaar Hay Weys - ontvangt F1.25, Dat in de eerste klasse de punten echt niet cadeau worden gedaan, bewees de wedstr.ijd Grashoek-Casténray weer eens. Beide plQegen leverden een verbeten strijd die enigzins ontsierd" werd "door .te hard spel. Mede dëber hieraan was echter ook üe scheidrechter die veel te lankmoedig optrad. Van meet af aan hielden beide ploegen eikhar goed in evenwicht. Er kwamen over en weer wat kleine kansen en het waren de gastheren die het eerst konden scoren. Echter niet nadat de bal overduidelijk met de arm meegenomen werd. Een zuiver handgesal, doch scheidsrechter Verberkt wuifde alle protesten weg en wees naar de middenstip 1-0. Geinspireerd door deze tegenslag toog Castenray ten aanval en Grashoek werd teruggedrongen. De gelijkmaker viel echter pas in de tweede helft door een fraaie kopstoot van Paul Kuypers.. Nauwelijks een minuut later leek Castenray zelfs een voorsprong te gaan nemen, maar de vrij voor doel gekomen JQS v- Bree zag zijn welgemikte schot nog jmist tot hoekschop getikt. Ondanks een op dat moment licht overwipht van de gasten kon Grashoek toch op 2-1- komen. Castenray gaf zich echter niet gewonnen. Nico BUddiger kreeg een pracht kans, maar werd in het strafschopgebied onderuit hehaald. Scheidsrechter Verberkt deed of zijn neus bloedde. Ongeveer 10 min. vooh. tijd was het echter wel raak. Met een hard schot zorgde Jan Arts voor de meer dan verdiende"gelijkmaker Het bleef verder 2-2., een stand waarmee beide ploegen tevreden mochten zijn. ZAALVOETBAL. In het kader van de Openingsfestiviteiten van Venray/s nieuwe Sporthal De Wetteling" wordt op maandag 3 maart een Zaalvoetbaltoernooi gehouden. Aanvang 18.30 uur. Ook onze vereneging zal aan dit evenement deelnemenen hoopt dan ook op een flinke supportsschare. De sporthal is gelege.n tegenover het Boschveldcollege De poule indeleing ziet er als volgt uit:- POULE 1.. POULE- 2 Scheidsrechtersgroep Horst- Venray Holthees Castenray Venray Ysselstein Politie Sport vereneging Venray Merselo - - Leunen Bestuursvergadering: Maandag 10 maart bij J. Rambags. B- Scheidsrechter: Hebt U ineresse, bel dan 272,248 of 637 U bent al niet meer de eerste. Jeugvoetbal Castenray Uitslagen zaterdag 22 febr. Castenray A 1 Leuenen A 2 7-0 Castenray B 1 - D.I.S. B 1 1-4 Programma zaterdag 1 maart Castenray D 1 - B.V.V. D 1 aanvang 11.00 uur Castenray E 1 - Melderslo E 1 aanvang 10.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 3