-2- vervolg oostpriesterhulp A tijd en gelegenheid heeft om de gaven zelf te brengen. Hierover wordt in de volgende Schans nog nader bericht gegeven. Zondag 12 januari wordt voor dit doel in de Missen een collecte gehouden. Laten we onze medemensen achter het Ijzeren Gordijn eens speciaal helpen. Alles wat houdbaar en bruikbaar is, is van harte welkom. DORPSRAAD Het dagelijks bestuur van de Dorpsraad heeft een onderhoud gehad met wet houder Schols woningbouw. Definitief is een plan gereed voor de bouw van 6 koopwoningen in Castenray. De gemeente was ook bereid om misschien enkele bejaardenwoningen (huurwoningen) te laten bouwen. Als iemand die bejaard is of bijna wordt interesse heeft wil hij zich dan zo spoedig mogelijk opgeven bij voorzitter P.J.Steeghs. We zullen ons best blijven doen. REDAKTIONEEL Willen de verenigingen, die bereid zijn om de abonnementen op te halen (die verenigingen, die wekelijks publiceren) er aan denken dat woensdag a.s. vanaf half 7 de lijsten klaar liggen. Ieder krijgt 20 gezinnen toege wezen. Veel werk is dit dus niet met 8 man. Het bedrag is 7,50 per jaar. We hopen dat dit werk weer naar tevreden heid verloopt. De lijsten liggen bij G.Raaymakers. Postabonnementen De postabonnementen zijn voor 1975 °P het bedrag van 25,- gesteld. Degenen die reeds een postabonnement hebben krijgen bericht, ^nderen kunnen zich nog melden. Berichten Basisschool ».s. Donderdag gaat klas k met klas 5 schoolzwemmen. Denkt U aan hun zwemkleding. L.L.T.B. CASTENRAY We willen onze leden herinneren aan de jaarvergadering,welke gehouden zal worden a.s. maandagavond 6 jan. om 19«30 uur in cafe Hesen-Kuijpers De agenda en het jaarverslag zijn U inmiddels thuis bezorgd, zodat U de resultaten hebt kunnen bestuderen. We verzoeken U vriendelijk deze agenda en het jaarverslag ter vergadering mede te willen brengen. R.K. VERENIGING HET GROENE KRUIS Jaarvergadering op donderdag 16 januari 1975 iu Restaurant Vlakwater. Gezien de ontwikkelingen binnen het Groene Kruis is het belangrijk aan wezig te zijn op deze jaarvergadering. Aan de orde komen de volgende punten: 1. Opening 2. Vaststellen van de begroting 1975- Tevens inhoudens vaststellen con tributie voor dit jaar op fl. 25, 3. Vaststellen statuten, met verlenen van machtiging aan het dagelijks bestuur tot het aanbrengen in concept van ondergeschikte aard, gewenst geacht door de Provinciale Vereniging en/of Departement. In deze statuten o.a. nieuwe bestuursopzetvoor kontakt met dorpen en wijken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1975 | | pagina 2