1 1 föiüttf lil -?rvolg Batavieren Geachte sportvrienden, vanaf deze plaats wens ik U allen een Zalig Kerst feest en een Zalig Nieuwjaar. de secr. PcPoels CARNAVALSVERENIGING Op A Jan. 1975 heeft onze vereniging 'n uitwisseling met de carnavals vereniging uit 't Veulen. We vertrekken om 21.00 uur met 'n extra bus. Zij die met de bus willen meegaan kunnen zich opgeven bij G.Smits tel.: 315* Leden van de carnavalsvereniging denk aan het ophalen van de advertenties, zodat we op tijd kunnen beginnen met het samenstellen van de krant. Als er verenigingen of inwoners van Castenray zijn die verhalen of moppen (waar of niet waar gebeurd) hebben willen zij deze dan inleveren bij een van de leden van de Carnavalsver. Liefst zo vlug mogelijk. Bij voorbaat hartelijk dank en prettige feestdagen namens het bestuur. J.Weijs FRITURE W. VAN RIJSWIJCK 1ste Kerstdag gesloten 2de Kerstdag normaal geopend Allen een Zalig Kerstfeest Oudejaarsavond gesloten Nieuwjaarsdag normaal geopend -Gelukkig Nieuwjaar FRITURE W. VAN RIJSWIJCK S.V. CASTENRAY Uitslagen zondag 13 dec. Castenray 1 - Reuver 1 Evertsoord 2 - Castenray 2 Castenray 3 - Castenray A Programma zondag 22 dec. Castenray 1 - Grashoek 1 Castenray 2 - R.K.D.E.V. 3 Castenray 3 - Holthees 3 Castenray A - Swolg.Boys 2 1 - 0 3-6 6 - 1 1A.3C uur scheidsrechter: W.Hesen 12.0G uur N.Slavenburg 12.00 uur W.Huijs 1A.30 uur F.Doven PoolwinnaarJac Jacobs - ontvangt 25,- Castenray leverde een schitterende prestatie door het in de 2e klasse K.N.V.B. uitkomende Reuver met 1-0 te verslaan. In technisch en conditioneel opzicht hoefden de gastheren niet veel onder te doen voor hun tegenstanders en het was dan ook Castenray, dat bijna de gehele wedstrijd het spel maakte. Reeds in de 6e min. kwam Reuver bepaald goed weg, toen Jan Emonts tegen de paal schoot. Met zeer goed voetbal baande Castenray zich telkens weer een weg naar het Reuverse doel. Doelpunten bleven echter nog uit. In de tweede helft wisten de gasten een licht veldoverwïcht op te bouwen, maar in de afwerking schoten ze schromelijk te kort. De souverein spelende Castenray-defensie had weinig moeite met de zonder einge fantasie opgezette aanvallen. Veel frequenter daarentegen en ook veel gevaarlijker waren de aanvalsstoten van Castenray. Jan Arts en Nico Buddiger kregen enkele zeer A

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5