-2- PAROCHIE-NIEUWS Week van 21-28 december Misdienaars: Bennie Wismans en Arie Seijkens Peter Philipsen en John Verstegen Vierde Zondag van de advent Zaterdag: Zondag: Maandag: Dinsdag: 19.00 uur: jrd. Wilhelmina Willemsen-Linders 8.00 uur: Petronella Classens-Rongen 10,00 uur: overl. fam. v.d. Water-Spreeuwenberg-Lommen. 7.30 uur: overl. fam. Verhoeven-Houben 8.00 uur: Loen Geurst en Wilhelmina binders Hoogfeest van KERSTMIS Dames en Herenkoor) Dinsdagavond: 21.00 uur: Nachtmis.Lei Heidens (zang wordt verzorgd door het Woensdag: 8.00 uur: overl. fam. Tielen-Smits Herdersmis zang door de schoolkinderen 10.00 uur: overl. fam. Geerets-Loenen (zang door D-. es en heren koor Donderdag: H.Stephanus 8o00 uurHuberdina Strijbos-Kemmelings 10.00 uur: overl. fam. Cremers-Wismans Vrijdag: H.Johannes Apostel 8OOuuroverl. fam. Smmts-Friezen. Zaterdag: 19.00 uur: Hendrik Dinghs. PAROCHIE NIEUWS voor de week 28 dec. - A jan zie elders in dit blad. BEJAARDENVERENIGING De feestavond hebben we er weer opzitten. Dat heeft onze vereniging *f 397» gekost. Ik hoop dat het beviel. Daar ik mij als secretaris bedankt heb en ook niet meer voor de herverkiezing in aanmerking wil komen, meen ik toch nog een afscheidwoordje tot U te moeten richten. Allen, zonder onderschèid, hartelijk bedankt voor Uw steun en meeleven met onze vereniging, De bejaardenvereniging is een mooie vereniging, daar durf ik voor uit te komen. ondanks de f uten die er gemaakt zijn. Wij zajn allen maar mensen. Dat het een mooie vereniging is blijkt o.a. uit de gezellige, drukbezochte kaart- middagen. Daarvoor hartelijk dank. Ik meen toch dat ik te kort zou schieten als ik onze voorzitter niet zou be danken voor hetgeen hij voor onze vereniging heeft gedaan. Hij heeft het altijd goed bedoeld, maar heeft het op zij manier gedaan, ieder mens heeft zijn eigen idee, ik ook. Mhr. Maes heelveel bedankt voor alles wat U gedaan hebt, niet te vergeten Uw werk rondom kerk en kerkhof. Bedankt, neem er Uw gemak maar van, voortaan. Ad Muitos Annosnog vele jaren. Allen zalig kerstfeest en Z.Nieuwjaar Secr. S.Willemsen. TE KOOP: voor kerstmis en meuw-jaar verse champignons L.V.B. Aan alle leden van de L.V.B. een zalig Kerstfeest en een Zalig Nieuwjaar. Prettige en fijne Feestddgen worden U toegewenst door Uw bestuur. M.Madou Venraijseweg lAO tel: 629

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2