vervolg Batavieren van onze vereniging met hun dames. Een bijzonder woord van welkom ook tot het voltallige krinbestuur. De ondervoorzitter kiet de verdiensten van de jubilariisen nog eens de revue passeren. Jammer v/as het, dat èèn van onze jubilarissen wegens ziekte niet aanwezig kon zijn, n.l., M.Emonts. Hierna gaf hij het woord aan de Kringvoorzitter, Dhr H.Luvassen. Deze spreker wenste de jubilarissen van harte proficiat met hun jubileum. Tevens dankte hij hen voor alles wat zij voor de handboogschutterij, en in het bijzonder voor onze vereniging gedaan hebben» Hij reikte hierna aan de jubilarissen versierselen uit van de Nederlandse bond. Ook namens de onze vereniging-' een blijvend geschenk aangebodenen de dames een boeket bloemen en een doos bonbons. Ondervoorzitter bracht hierna dank aan Dhr. Lucassen voor de woorden van felicitatie tot de jubilarissen gericht en voor het uitreiken van de eretekens. Ook werd nog het woord gevoerd door Secretaris P.Foels. Hij wenste de jubilarissen geluk met hun onderscheidingen en bracht hun allen dank voor de prettige samenwerking en medewerking die hij altijd van de gedecoreerde heeft mogen ondervinden. Voorzitter H.Cremers bracht namens zijn medegedecoreerde collega's zijn dank woorden aan allen die aan het welslagen van deze avond hadden meegewerkt en voor de cadeau's die zij allen gekregen hadden. Speciaal ook een woord van dank aan onze caféhouder, die alles zo prima ver zorgd heeft. Zoiets hadden wij niet verwacht aldus voor zitter H-Cremers. De avond werd verder in gezellig samen zijn doorgebracht. Zaterdagmiddag was het voltallig bestuur van onze vereniging aanwezig op kamer 455 in het ziekenhuis van Venraij, waar Dhr. M.Emonts verblijft. Hier werden hem woorden van lof toegezwaaid door voorzitter H-Cremers, en zeer terecht, want Martien heeft veel voor onze vereniging gedaan. Talloze malen heeft hij het koningschap weten te behalenmet als resultaat het Keizerschap. Ook bij hem werden de versierselen van de Nederlandse Bond opgespeld. Hij kreeg van onze vereniging ook een blijvend geschenk aangeboden met een boeket bloemen. Kennelijk was Martien hierdoor een beetje onder de indruk. Hij had er, naar zijn zeggen, niet op gerekend, het was voor hem een verras sing, dat is dan ook het mooie hiervan. Namens onze vereniging wensen wij hem" een een spoedig herstel toe. Ook bracht het bestuur een bezoek aan Mevr. Hesen-Kuijpers die altijd zo met onze vereninging meeleeft, ook haar werden namens pnze vereniging bloemen aangeboden. Wij wensen haar eveneens een spoedig herstel toe. Hierb'j aangegeven de datums van ons concours, gehouden van 7 tot en met 15 december Ook staat aangegeven de namen van de leden die hun controlen dan moeten uitoefenen. Wij hopen op Uw alle medewerking. Zondag b Zondag S Maand. 9 december Donderd. 12 dec. Vrijdag IJ dec. Zaterd. 14 dec. Zaterd. 14 dec. december: 1.30 uur St.Anna 2 zestallen en Diana 2 zestallen J.Jacobs-Fr.Kuijpers H.Kleeven-G.Kunen december: 5 uur St.Sebastiaan 4 zestallen f'.Smulders-.int Brabbels-H.Cremers-G. van Kuijck» 7 uur St.Hubertus 4 zestallen M.Smulders-P.Emonts-W.Brouwers-nl.Kuijpers 7 uur Schutroe 2 zestallen en St.Joris 1 zestal JJacobs-Fr-Kuijpers-J.Peters 7 uur Trefpubt 2 zestallen en Ons genoegen Ijsselsteijn li .Smulders-Jos Wei js-G.Wei js1 zestal 3.50 uur. Ons Genoegen Ijsselsteijn 3 zestallen li.Smulders-W.Brouwers-P Ea^n1, St .Joris 2 zestal Oen n Ons Genoegen America 1 zest 7 -uur. Zondag 15 dec. AntKuijpers-H-Klceven-P.Weijs 2 uur Ontspanning Griendtsveen 1 zestal Willem Teil 3 zest GCremers-K-Creniers-H.van Kuijck-PReijnders St. Oda komt met 2 zestallen vermoedelijk vrijdag 13 of zaterdag 14 december Zaterdag 7 december kan er gewoon 's avonds geschoten worden. Wedstrijd Indianen Koningslust-Batavieren kan door omstandigheden geen door gang vinden. Secr. P.Poels.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3