S.V. CASTENRAIJ Programma zondag 1 december; 1 aanvang:lA.30 uur scheidsrechter P-JJaussen 2 aanvang:12.00 uur scheidrechter W.Hesen 3 aanvang: 12.30 uur scheidsrechter: H.Linders A aanvang: lA.OO uur scheidsrechter: H.Linders PoolwinnaarPiet Emonts (Lollebeekweg) ontvangt f 25) Sinterklaasavond: Vanavond 20.00 uur (29 nov.) is er een Sinterklaasavond voor alle senioren leden met hun echtgenoten of verloofde. Deze avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden in café van Rhee. Elke deelnemer thuis een pakje ter waarde van f 5,,- De dames maken een pak,, voor een dame. de heren voor een heer. Deze pakjes worden bij hef binnenkomen afgegeven. Sinterklaas zal voor de uitreiking van de pakjes zorg dragen. Nadat de Sint vertokken is, zullen, indien de tijd dit toelaatenkele konden gekiend worden. ïliervoor zijn door de vereniging enkele fraaie prijzen beschibaar gesteld. Dok de personen, die vergeten zijn zich voor deze avond op te geven en toch wensen deel te nemen, zijn van harte welkom. Trainen: Volgende week zijn de trainingen weer op vrijdag i.p.v. donderdag. Dichtwedstrijd: Wind en weer dienende speelt Castenraij 1 op woensdag A december thuis een licht wedstrijd tegen Ae klasser Baafclo 1. Aanvang: 19°30 uur. Jeugd voetbal S.V.Castenraij; H.R.C. 1 (Afferden) - Castenraij Holthees 2 - Castenraij Wittenhorst 5 - Castenraij Merselo 2 - Castenraij Programma zaterdag 30 november: Castenraij Al - Merselo A 1 aanvang: 10.00 uur Castenraij BI- Resia B 1 aanvang: 13*00 uur Castenraij Dl- Oostrum D 1 aanvang: 11.00 uur Castenraij E 1 is vrij. Mededelingen: Maandag a.s. 2 december om 19=00 uur: St„Nicolaasavónd voor D en E junioren bij H. van Rhee. (3alpoint meebrengen) Iedereen maakt een pakje met een inhoud ter waarde van 2,50. K.J.B. Wegens onvoorziene omstandigheden begint de pakjesavond niet om 7 uur maar om kwart voor zeven, en dan tot kwart over negen, op vrijdag 29 november. Hillibillies oefenen om half zeven. Dus allemaal tot ziens bij Sint en Piet. De Leidsters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5