Vervolg Batavieren Ook vraagt zo'n concours ook grote financiële onkosten, de prijzen zijn Ook schrikbarend om hoog gegaan» Mochten er zijn die ons financieel wat willen verlichten dan zijn wij U-daarvoor erg dankbaar. De bestuursleden zullen Uw giften graag.-in ontvangst nemen. Dan hebben wij op Vrijdag 29 november een speciale feestavond voofc al onze leden met hun dames en verloofden ..en vooral niet te vergeten onze steunende leden. Deze feestavond begint om 8 uur. Vroeger werd zo'h door de weekse feestdag aangekondigd met diensten als op zondag. Onze vereniging heeft dit jaar enkele jubilarissen.en die willen wij op die avond eens even in de bloe metjes zetten. De jubilarisse» 50 jaar lid: G.Kunen; kO jaar lid: H/Cremers-M.Emonts-G. v. Kuijck-M.Kuijpers Het bestuur verwacht dat allen, zonder uitzondering, deze plechtigheden komen bijwonen, en laten wij er met z'n allen een gezellige avond van maken. Namens het Bestuur De Secr. P.Poels. SVCASTENRAIJ Uitslag zondag 17 november: Swolgen 1 - Castenraij 1 2-7 Programma zondag 2k november: Grashoek 1. - Gastenraij 1 scheidsrechter: W.Achten Meterik 2 - Castenraij 2' scheidsrechter: N.Slavenburg. aanvang: li,30 u aanvang: li.30 u Castenraij toonde zich in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Swolgen bij zonder produktief. ---- Liefst 7 keer moesten de gastheren lijdelijk toezien hoe hun doelman met ver bluffend gemak gepasseerd werd'." Het was Nico Buddiger, die met een hard afstandsschot de score opende en nog voor de rust brachten Paul Kuijpers en Jan Arts de gasten naar een riante 0-3 voorsprong. - -*-- Ook in de tweede speelperiode werden de Swolgenaren volledig overklast. Na nog op 1-3 gekomen te zijn, was het: Jan Houwen .die met 2 schj-tterende doelpunten er 1-5 van maakte. Swolgen kwam nog tot 2-5-, waarna Jos va Br.ee en Jan Arts het klasseverschil nog duidelijker maakten door hun aandeel in dit doelpuntend festijn én dé "eindstand aldus" öp 2-7 bepaalden. Deze score was beslist niet geflatteerd, want Castenraij liet nog verschïedent goede kansen onfeenud. Het meest positieve was. wel, dat ondanks het feitdat dri tot de vaste kern behorende spelers geblesseerd waren, Castenraij toch. zeer' goed en aantrekkelijk voetbal liet zien. Hopelijk een Sint Nikolaas voor de komende competitie westrijden. Poolwinnaar: Marian Baltussen ontvangt f 25, Jeugdvoetbal Castenraij: Programme Zaterdag 23 november: Meerlo A 1 Castenraij 3 B.V.V. D 1 Swolgen- E 2 - Castenraij. A" 1 L - Sparta B 2 - Castenraij D 1 - Gastenraij E 1.. vertrek: lA.15 u, aanvang: lA.OO u< vertrek: 10.15 u- vertrek: 9.10 u« Sint Nicolaas voor D en E jeugd: 2 december. Aaanvang 19-00 uur bij v.Rhee. Iedereen die komt maakt een pakje van f 2,50. LiV.B. De bij deze "Schans" gevoegde enveloppe voor de actie "Geven voor Leven" wordt volgende week vrijdagavond, met Uw bijdrage voor

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4