-A I Vervolg S.V.Castenraij Met diezelfde wind mee was het Castenraij, dat in de eerste helft het spel volledig dicteerde. In de 15e minuut, kon Jos van Bree na goed aari'géven van Nico Buddiger 1-0 laten aantekenen, maar van diverse daarop volgende scorings kansen werd er géén één meer benut. WasCastenraij in de afwerking iets koel- bloediger te werk gegaan, dan,.,had .het no.g voor rust Hegelsom naar een onover brugbare achterstand kunnen spelen. - Na de pauze waren de rollen omgekeerd. Nu waren het de gasten, die van het windvoordeel profiteerden en voor en^kele gevaarlijke momenten voor het Cast- enraijse doel zorgden. De .gelijkmaker was dan ook voor niemand een verrassing. Even leek de thuisclub aangeslagen, maar met het verstrijken van de tijd trad ziender ogen een duidelijk herstel op en kreeg Castenraij.weer greep op het spel. Toch moest doelman Jos Buddiger nog een keer bliksemsnèl reage ren om Hegelsom v.an de volle winst af te houden. Over en weer schiepen beide ploegen zich nog. enkele goede kansen, doch in de stand kwam zeer terecht geen verandering meer, zodat zowel Castenraij als Hegelsom tevreden mochten zijn met het veroverde punt. Jeugdvoetbal S.V.Castenraij Uitslagen: Programma 16 november: Castenraij A 1 - Leuenen A 2 Castenraij BI - D.I.S. B 1 Castenraij D 1 Castenraij E 1 0-0 B.V.V. D 1 Sw.olgert E 2 aanvang: ,15.00 uur aanvang: -lAiDO"uur vertrek;: 10.00 uur vertrek: 9.10 uur Castenraij E 1 is bovenaan geëindigd Hartelijk Gefeliciteerd! in hun afdeling. Ellij Brands en Toon Vullings Oktober 197*+ Horst. Gebr. v. Doornel.S2 Castenraij. Horsterweg 31 Hebben he't genoegen U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, dat zal plaatsvinden op vrijdag 15 november a.s. om 15.00 uur in de Hl.Nnhert.uskerk te Horst. Dagadres:' Café rest. "De Oude Lind" Venraijseweg 93 Horst. Receptie van 18.30-19«30 uur. Toekomsigadres: Ien de nej erf 26 Wanssum. L.V.B. Heden Vrijdag 15 november 2e les K 0 opvoedkundecursus. Woensdag 20 november 3© les K 0. Beide lessen beginnen om 20.00 uur. Donderdag.. 21 november om 20.00 uur spel en kien-avond. Leden van dë L.V.B. vergeet niet dat het zaterdagavond onze beurt is om het Vorstenhal te verzorgen! I .1 Castenraij E l - Kerselo E 1.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4