WERKGROEP PEUTERSPEELZALEN Op zaterdag 23 november organiseert de regionale werkgroep Peuterspeelzalen van Noordlijk N-Liraburg een opendag over het speelzaalwerk in de schouwburg te Venraij. Er worden regelmatig dia's en filmpjes uit de diverse speelzalen getoond om iets meer van het werkz zelf te laten zien. Er zijn stands aanwezig, verzorgd door de werkgemeenschap Kindercentra in Nederland, door de werkgroep en door de speelzalen. Natuurlijk ontbreken speelgoed, boeken e.d. niet. Behalve peut boeken vindt U daar ook boeken over de opvoeding bestemd voor ouders en leid sters. Om 1 uur zijn de poorten voor ouders van peuters en andere belangstel lenden open. Ook uw kinderen kunt U meenemen. Er is n.l. gelegenheid crea tief bezig te zijn, er wordt poppenkast gespeeld en natuurlijk mogen ze spe len met het daarvoor aanwezige speelgoed. Namens de Regionale-Werkgroep-Peuterspeelzalen van noordlijk-N-Limburg. Josien van Hees-Broekhuizerweg ^0 te Broekhuizen. DOffPSKAAD Vergadering dagelijksbestuur 12 november'74 Agenda: samenstelling gesprekspunten voor de bespreking woensdag 13 nov. Er kwam een mededeling vooraf. In de gem. Venraij heeft het gem. bestuur en kele commissies. Voor de commi-ssie Openbare Werken of commissie Ruimtelijke Ordening wordt een inwoner van Castenraij voorgedragen in één dezer commisie. Verdere gegevens volgen nog. Gesprekspunten met: Dhr. Janssen Alg. Zaken L.A.Oudenhoven Welzijnszaken Financiën I; Grootjans Hoofd Gem. Werken. zullen zijn: 1- Ruiterterrein 5- Waterafvoer Horsterweg 2- 5-Jarenplan 6- Waterafvoer Castenraijseweg 3- Woningbouw 7- Vegen Lollebeekweg A- Kermis-Parkeerterrein 8- Subsidie Dorpsraad 9- Verkeersverbod: gevaarlijke punten Lollebeekweg. Verslag van deze vergadering komt. KLEUTERSCHOOL EN BASISSCHOOL Geachte Ouders, Op vrijdag 22 november is er weer schoolradio voor de oudste kleuters. Deze keer gaat het over speelgoed en de uitzendtijd is van 9.A0 uur tot 10.00 op Hilversum 1. De Leidsters. Het personeel beider scholen zou graag een vriendelijk verzoek willen richten aan alle loonwerkers, bietenrijders, trekkerchauffeurs en vrachtwagenchauf feurs de weg langs de school (Matthiasstraat) zo weinig mogelijk te gebruiken. Het is vaak een angstig gezicht de grote machines door de fietsende, lopende, en spelënde kinderen (zo zijn kinderen) te zien scheurenl Er is nog niets ge beurd. .maar voorkomen is beter dan genezen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2