-2- Vervolg kleuter en basisschool. Hoewel alleen de ouders van de kleuters een uitnodiging voor deze avond hebben ontvangen zijn andere belangstellenden eveneens van harte welkom. De Leidsters. Sint Nikolaas is zich in Spanje weer aan het gereed maken om de reis naar Neder land te ondernemen. Enkele Castenraijse mensen zorgen er steeds voor dat hij hier op onze schooll'goed voor de dag en goed over de brug", kan komen! U be grijpt het wel weer....er zullen enkele mensen de komende dagen langs Uw voor deur komen om dit feest voor onze kinderen financieel mogelijk te maken. Bij voorbaat hartelijk dank. Personeel L.S. DORPSRAAD Inwoners, denk U nog eens aan de vraag aan U omtrend enkele klachten, wensen enz. die wij met de gem. overheid kunnen bespreken op 13 november. S.V.CASTENRAIJ Uitslagen zondag 3 november: Gastenraij Castenraij Gastenraij Castenraij 1 2 3 k B.V.V. 1 Hegelsom 3 Sparta k Meerlo 3 Programma zondag 10 november: Castenraij 1 Castenraij 2 Castenraij 3 Hegelsom 1 Oirlo 1 Castenraij A 1-0 1-1 3-1 0-6 Aanvang: 1^.30 uur Scheidsrechter: F-Leermakers Aanvang: 12.00 uur Scheidsrechter: J.Hafmans Aanvang: 12.00 uur Scheidsrechter: P.Maes. Poolwinnaar: Nico Büddiger ontvangt f 25, In een zeer spannende wedstrijd slaagde Castenraij erin het nog ongeslagen B.V.V. een nederlaag toe te brengen. De eerste helft was volledig voor de thpisclub. Met een snel goed voetbal werd de Blitterswijckse verdediging verscheidene malen totaal dolgedraaid en de gasten mochten dan ook blij zijn, dat de schade beperkt bleef tot 1 doel punt. Maker van dit, zoals achteraf zou blijken, winnende doelpunt was Jos van Bree, die na een haar zuivere pass van Paul Kuijpers ineens inschoot. Castenraij had nog voor de rust de wedstrijd volledig kunnen beslissen, maar jammer genoeg ontbrak het in de afwerking aan de nodige precisie. In de tweede speelperiode trachten de gasten in een intimidatiepoging met over dreven hard spel de gelijkmaker te forceren. Castenraij verdedigde echter knap. Aioijs Kuijpers en Jos Tielen legden de gevaarlijk spelers van B.V.V. aan ban den en zodoende kwamen er weinig kansen. Dit irriteerde Blitterswijck echter dermate, dat sommige spelers zich te buiten gingen aa veel te hard en ruw spel. Het kon dan ook niet uitblijven, dat een der gasten, na een grove charge op de benen van zijn tegenstander, voortijdig het kleedlokaal moest opzoeken. Dat genoemde speler ook nog de scheidsrechter een klap toedeelde, kon hern weieens duur komen te staan. -- Ar- -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2