L.v.B. v Vervolg S.V.Castenraij Poolwinnaar: Peter Emonts- ontvangt f 25, Ijsselsteijn en Castenraij gebruikten de competi'tievri je zondag om eikaars krachten te meten in een vrienschappelijke wedstrijd. Het werd een allezins verdiende 1-3 overwinning voor Castenraijldat hele maal niet tot op de bodem van zijn kunnen behoefde te gaan, om te zegevieren over een niet slecht, maar weinig effectief spelend Ijsselsteijn. De bezoekers waren op alle fronten sterker en na een half uur spelen, bracht Jan Emonts, na goed voorbereidend werk van Nico BÜddiger, de stand op 1-0 Gesteund door de harde wind kon Ijsselsteijn in de eerste helft toch nog re delijk goed meekomen. En dit ook mede door dat de gasten onvoldoende geconcen treerd en zonder het nodige elan voetbalden. Vlak voor de rust werd een af wachtende houding van de Castenraijse defensie dan ook goed afgestraft: 1-1 In de tweede speelperiode had Castenraij de wind mee en viel er voor de gast heren geen eer meer te behalen. Een vliegend schot van Nico BÜddiger betekénde 1-2 en Jos van Bree drukte het Castenraijse overwicht nog duidelijker uit door 1-3 te scoren. Dit werd tevens-'-de ongeflatêerde eindstand van een zeer sportieve wedstrijd. Jeugdvoetbal S.V.Castenraij Programma zaterdag 2 novemberr Wanssum A 2 - 0arstenraij Al Holthees BI - Castenraij Bil Wanssum Dl- Castenraij Dl Castenraij El - Swolgen Ë2 vertrek: lA.15 uur vertrek: 1A.00 uur vertrek:10.15 uur aanhang: 10.00 uur. Demonstratie: Woensdag 6 november is er een demonstratie van feestpuddingen om 20.00 uur bij van Rhee. ExcursieDe onkosten van de excursie naar Limagas Heerlen,lA november, bedragen f 7t50» f U kunt U nog opgeven tot zondag a.s. 3 november, (uiterste datum) '..Vertrektijd 13.00 uur en ongeveer 20,00 of 20,30 terug. Cursus opvoedkunde: Donderdag, 7 november, 1ste les bij H. van Rhee. Om 20.00 uur gaarne aanwezig zijn. - Er kunnen nog enkele dames aan deelnemen. BATAVIEREN Uitslag wedstrijd gehouden bij Willem Teil te Oirlo, gehouden op zaterdag 19 oktober. Ere klasse-, 1ste zestal' behaalde 1271 punten, 5de plaats. Hoogste schutter Al. Kuijpers, behaalde 222 punten A klasse, 2de zestal behaalde 1165 punten, 6de plaats. Hoogste schutter H. van Kuijck, behaalde 210 punten. B klasse, 3de zestal behaalde 1116 punten, Ade plaats. Hoogste schutter Fr. Weijs, behaalde 211 punten. C klasse, behaalde 836 punten, 3de plaats. Hoogste schutterCarolien Crmers'behaalde 20A punten. Tevens behaalde zij in deze klasse hèt ereteken met 20A punten, van harte gefeliciteerd. ni.'-5

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5