-3- Veryolg G.A.K. Hoeveel hij verdiende etc.» Vooral in gevallen van personen, die in Duitsland werken geeft dit moeilijkheden. Het duurt soms wel 5 a 6 weken voordat men de benodigde papieren binnen heeft en heeft kunnen kontroleren (ook voor on duidelijk en onvolldig invullen)» voordat men kan overgaan tot uitkeringen. In deze tussenperiode geeft men aan gehuwden meestal een voorschot of ver wijst men naar de bijstaftdswetV/at de vakantie betreft is in de wet van 1952 bepaald, dat ieder te bereiken moet zijn in het geval dat er door £et G.A.K. werk gevonden wordt. In de praktijk betekent dit dat men niet op vakantie zoU kunnen gaan. Momenteel 'behandelt men deze zaken heel soepel, men moet zich echter wel wenden tot het G.A.K. te Venlo. PONYCLUB Op het ponyconcours te Siebengwald waar de kampioenschappen van de kring Horst werden verreden behaaldenons achttal en het viertal de eerste prijs en werden hiermee tot kringkampioen uitgeroepen. - Wij wensen de commandant, achttal en viertal, met deze prestatie, waar zij gerust trots op moegn zijn, van harte proficiat. ook van de red.) Verder werden er nog prijzen behaald bij de ind. dressuur nl: Wil Janssen 2de prijs, Hanny Wismans 5de prijs en Gerty Dinghs 6de prijs. Bij het springen kreeg Peter Strijbos met Sonja de 4de prijs. Met dit concours en dit succes is het seizoen 1974 teneidde, maar we gaan ge woon door deze komende wintertijd, zodat de ponyruiters met frisse moed aan het nieuwe seizoen kunnen beginnen, waarbij wij hen veel plezier en succes toewensen. K.J.B. Donderdag 7 november van half acht tot half 10 voor de Inca's. Zaterdag 2 november club voor de Hillibillies van 2 tot 4 uur. Tevens zullen de meisjes rondgaan voor ode invaliden bond en kunt U poppen namen invullen: per naam 25-cent. 1 Na 6 december staan de goede namen in Peel en Maas. De Leidsters. SV» CASTENRAIJ Uitslagen zondag 27 oktober: Alle competitie wedstrijden werden afgelast. Ijsselsteijn 1 - Castenraij 1 (vriensch.) Programma zondag 5 november: 1-3 Castenraij 1 Castenraij 2 Castenraij 3 Castenraij 4 E.V.V. 1 Hegelsom 3 Sparta 4 Meerlo 3 Scheidsrechter P.Sikes aanvang: 14.30 uur Scheidsrechter: W.Voesten aanvang: 12.00 uur •Scheidsrechter: P.v. Broekhoven aanvang: 12.00 uur Scheidsrechter: H. van Limbeek aanvang: l4t30 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3