-3- vervolg Kermis Castentaij - 5'. Toe te werken naar een geschikt kermisterrein in Castenraij. -60 Na te gaan of het kermisterrein te Oirlo, na de herindeling ter plaatse, ruimte genoeg biedt voor een kermisbezettingeventueel uit te zien naar een ander kermisterrein in Oirlo» - 7. Kermissen in de kerkdorpen die voor de exploitanten niet aantrekkelijk zijn eventueel te stimuleren door b.v. de aansluitingskosten voor stroom voor rekening van de gemeente te nemen en /of staangeld te verstrekken (auto scooter biedt o.a. mogelijkheid daartoe) - 8Wegens de grote willekeur bij de exploitanten ten aan zien van het openen der attracties, aan hen voor te schrijven op welk uur de attracties op z'n laatst geopend moeten zijn; daarbij het openingsuur aan te passen aan het seizoen waarin de kermis gehouden wordt» - 9. De ritprijs voor dë draaimolen te verhogen van 25 cent naar 35 cent, omdat anders een bill.lijke belbning voor de exploitanten niet meer voor mogelijk wordt gehouden; daarbij' de voorverkoop van de kaartjes tegen gereduceerde prijs te bevorderen. -10. Van gemeentewegen voorzieningen te treffen dat het afval (inz. vis-, snoep of gebakkraam) ter plaatse opgevangen kan worden en geregeld wordt afgevoerd voornamelijk op zaterdag en zofidag. AKTIE ZORGENKIND De opbrengst van de kollekte voor het zorgenkind heeft f 318,opgebracht.,.; AAN DE OUDERS VAN DE KLEUTERS Maandag a.s. begint de school weer. Omdat het weer slechter wordt hebben we besloten om na de herfstvakantie bij slecht weer de kinderen 's morngens vanaf kwart 'voor negen binnen te lateh en 's middags vanaf 10 voor half twee. Uw kind hoeft dan niet buiten te wachten als het regent, sneeuwt of vriest en kan bij aankomst op school zo naar binnen. Het is echter niet de bedoeling dat U Uw kinderen nu eerder naar school stuurt; de school begint pas om negen uur en 's middags om half twee. Deze maatregel is vooral genomen voor de kinderen die ver van school wonen en met de kinderen van de basisschool naar de school moeten. Om te voorkomen dat veel wanten zoek raken kunt U misschien de wanten van Uw kind aan een koordje vastmaken. Bij voorbaat bedankt voor Uw medewerking. Met vriendelijke groeten De Leidsters. BEJAARDENVERENIG: 7G Maandag na de middag, 28 oktober, beginnen wij met de werkzaamheden rondom de kerk en op het kerkhof. Komt allemaal boven do 65, beschouwen wij het als een eretaak tegenover de dierbaren, die van ons zijn heenSe8a?-n en kie kier op ons kerkhof rusten, wees blij dat we dat nog kunnen voor de parochie of onze ge meenschap. Een klein beetje werken is ook nog goed voor de spieren. Schoffel en vooral tuinhark meebrengen. Die kort bij de kerk wonen ook nog een schop. Wij beginnen vanaf 1 uur. Voor hen die het nog te vroeg winden kunnen ook wat later komen. Dus tot maandag, als wij dan niet klaarkomen, dan werken we dins dagmiddag ook nog. De Voorzitter J.Maes de Secr. S.Willemsen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3