-2- INWONERS VAN CASTENRAIJ Dat Castenraij een nieuwe Dorpsraad heeft is uiteraard ook bekend gemaakt bij onze Gemeente. Nu heeft dë Dorpsraad, op een nader te bepalen datum in november, een onder houd met de gemeente-overheid. Dit direct contact is een voortvloeisel uit de vroegere "hearings". Tijdens de bijeenkomst komen aancfe orde o.a.: - zogenaamde 5-jarenplan van de gemeente; een nota waarin staat wat er in de afgelopen 5 jaren gebeurd is. - wensen die via de enquête leefbaar naar voren komen. - alle wensen, klachten eisen, verlangen, enz. die in het dorp leven. Over dit laatste punt gaat het nu! Gaarne zouden wij (Dorpsraad) van onze gemeenschap alle wensen en klachten enz. vernemen, zodat wij die.-bij de gemeente kunnen inbrengen of verdedigen. Mensen kijk eens om je heen, hebt wensen over persoonlijke zaken, buurtza- ken, subsidies aan verenigingen, wegen-straten, verlichting, aanvragen van alles waar de gemeente betrokken is, ja letterlijk overialles waar U, of Cas tenraij in zijn geheel, de gemeente bij nodig hebt.....olaat ze ons weten! Maak Uw wensen bekend, denk niet dat het onbelangrijk is, loop er niet verder mee rond, maakt het ons bekendi Hoe moet U dat doen? U schrijft alles op een briefje en levert U dan dat in bij de leden van het dagelijks bestuur. Zet er voor de geode gang van zaken Uw naam en adres onder. U kunt natuurlijk ook bellen, doch dit is niet zo efficiënt. Doe het wel zo vlug mogelijk, dus in de loop van de week. Wij hopen dat IJ inziet dat zo'n onderhoud zeer vruchtbaar voor onze gemeen schap kan zijn! U moet er wel van overtuigd zijn dat wij op Uw aller medewerking rekenen, en ook dat wij zonder dat geen goed onderhoud kunnen hebben. Dus inwoners van Castenraij doe er iets aan! De Dorpsraad. P.s. Samenstelling afgevaardigden van verenigingen in de Dorpsraad: Voor de ruiterclub is dat de heer J. Donders, voor de carnavalsvereniging de heer H.Reinders. KERMIS IN CASTENRAIJ Op 3 oktober 197^ ten gem.huize is er een vergadering geweest met raadsleden uit de kerkdorpen vertegenwoordigers van dorpsraden, wethouder Schols, ens." kele ambtenaren. Castenraij was vertegenwoordigd door de voorzitter en de secretaris van de nieuwe Dorpsraad. (P.Steeghs en P.Poels) Aan de hand van de vooraf toegezonden gespreksstof kwam de vergadering tot volgende conclusies: - 1. De relatie met kermisexploitant Broers niet verder te continueren wegens de telleurstellende bediening in het afgelopen seizoen. - 2. Het experiment met de autoscooters wegens goede ontvangst te herhalen. - 3. Indien mogelijk, ook in Castenraij en Veulen een autoscooter te brengen. - A. Voor elk kerkdorp een assortiment attracties samen te stellen op basis van de kermis '7^®

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2