-3- BATAVIEREN. Zaterdag 12 oktober, dus morgen, de persdorilijke kampioensschappen van de Batavieren E.A.B.C. Aanvang; k uur. 30 pijlen. B. A. G.Weijs Ant. Kuijpers J.Jacobs Fr.Weijs Al.Kuijpers G.Kunen C. G.Cremers M.Smulders P.Weijs Ant.Drabbels W. Brouwers Fr .Kuijpers J.Peters Jos Weijs H. v. Kuijck M.Cremers H.Kleeven H.Cremers P.Emonts P.Reijnders C.Greraers M.Cremers G. de Rijk Hennij Cremers G. van Kuijck Sportvrienden, wij verwachten dat alle schutters bij de wedstrijd aanwezig zullen zijn en hopen op een goede sportieve we-dstrijd. Als eens een slechtere pijl op het doel komt, wat bij de beste schutters wel— eens gebeurt, wees dan niet teneer geslagen maar probeer voor elkaar een goede steun te zijn, om dan zo iemand een bemoedigend woordje toe te spreken of een schouderklopje, zo moeten wij zorgen voor een goede teamgeest. Sportvrienden, als wij met deze gedachte zo,'n wedstrijd gaan s:hieten, dan ben ik, er van overtuigd dat er gjede punten uit de" bus zullen komen, die ik U allen persoonlijk van ganser harte toegewenst. - Zaterdag 19 oktober westrijd bij Willem Teil te Oirlo. In verband met hun veertig jarig bestaan. Opgeven 'f zestallen» Aanvang 2.00 uur, De seer. P .Peels.- a.So ZATERDAG 12 oktober DISCOBAL In het PATRONAAT te Castenraij Voor de jeugd van 12 tot 16 jaar, AANVANG: HALF 8 tot Half 11 BEJAARDENVERENIGING Op vrijdag 18 oktober gaan we naar de Ranx-Xerox. Vertrek om 1 uur aan de kerk, omdat we om half 2 binnen moeten zijn. Als er nog liefhebbers zijn kunnen ze zich nog melden bij het bestuur. We vertrekken per bus. Voor Allerheiligen zoudenye graag zien dat ons kerkhof en rondom de kerk alles netjes in orde wordt gemaakt, we villen dit nu alvast mededelen, en verwachten allen die kunnen daar aan mee te willen doen. Wanneer wordt U dan wel bekendgemaakt in de Schans. De voorzitter J-Maes de secretaris S-Willemsen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3