1 a bepleitte hij een goede taakverdeling, per slot van rekening, zei hij, is elk lid voorzitter; dus medeverantwoordelijk, Afgelopen dinsdag 1 okt, heeft dit d.b, (dagelijks bestuur) vergaderd. Enkele taken zijn toen verdeeld n,l. de contacten met B en Hl zullen onder houden worden door P.Steeghs en P.Pools; Rayoncommissie (ïl.Kuijpers. De nieuwe Dorpsraad denkt als volgt te gaan werken? - nauw contact tussen d,b, via telefoon en d.b, vergaderingen, - indien nodig, geregeld (doch niet te vaak omdat veel leden elders druk bezat zijn) overleg met gehele Dorpsraad, Deze laatste vergaderingen zullen OPENBAAR zijn. Dus iedereen die iets wil weten over de Dorpsraad of die kritiek heeft kan op die vergaderingen terecht. Dit voorkomt misschien ongewenste discussies in café en dergelijken - gerichte acties uitvoeren door enkele uit de gehele Dorpsraad. Deze personen kunnen dus voor een bepaalde tijd een opdracht krijgen. - notulen van de vergaderingen komen direct daarna in "De Schans". De Dorpsraad hoopt met Gods hulp en uw aller medewerking te krijgen om samen, ons dorp een dorp te laten zijn, waarin het plezierig leven is en blijft. De Dorpsraad REDAKTIONEEL De redaktie heeft een nieuw typemachine aangeschaft. Als er nu voortaan veel schanswerk te verrichten valt kunnen we met twee man werken. Het nieuwe machine heeft wel niet de zelfde letter, lettertype, maar we hopen dat dat niet al te bezwaarlijk is. Door het op deze manier te doen hopen we veel tijd te besparen. JEUGDNATUURWACHT Volgende week worden de kinderen van klas 5 deftig geïnstalleerd als jeugd natuurwachterHoe laat en waar wordt op school bekend gemaakt. De bedoeling is dat deze kinderen door 't lid zijn en door het meedoen aan de aktiviteiten die georganiseerd worden, oog voor de natuur krijgen. De leden van de Jeugdnatuurwacht van enkele jaren geleden die een boom plantten aan de Rietweg naar het Broek worden verzocht eens te willen gaan kijken of "hun" boom nog groeit. Zo niet dan kunnen jullie dat be kend maken ONDERZOEK LEEFBAARHEID KLEINE KERNEN Nu de enqueteperiode achter de rug is zal er een verwerking volgen. Deze verwerking doet de Dorpsraad in samenwerking met de Hr.G.Driessen van de gemeente. De Hfeer Driessen zal een instructie komen geven hoe een en ander in het werk gaat. Door deze regeling hopen we wat sneller te kunnen werken, zodat het voor ons niet te veel tijd gaat vergen. «H

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3