PAROCHIE—NIEUWS. Weck van 5-12 oktober. Misdienaars: Wil en Mart Vollenberg. Dos Duijkers en Willie Friezen. Hoogmiss Bennie Wismans en Arie Seijkens, Zaterdags Zondag Maandag: 7.30 Dinsdags 8.00 Woensdag-Donderdag Vrijdags 14.30 Zaterdags 19.00 19.00 uurs Leon. Classens.Hendriks.Voermans 8.00 uurs Peter Danssen, Bcrnardina Emonts en zoon Pierre. 10.00 uurs Theod, Kemmelings. Vandaag eerste zondag van de maënd,. Bijzondere collecte voor onze eigen kerk. uurs jrd. Peter Strijbos. uurs overl, fam. Verhoeven-Houben. en Vrijdag géén vroegmis, uurs PI.Huwelijksmis Bruidspaar Thuijls- van Kuijk uurs Hendrik Dinghs. Donderdag om 20.00 uur repetitie Kerkelijk zangkoor. Woensdags Moederdag van do L.V.B, Om half acht 's avonds H.Mis voor alle leden van de L.V.B. Zang uiordt verzorgd door het Dameskoor. Op zaterdag 12 oktober en zondag 13 oktober wordt er in Oirlo in het zaaltje achter cafe Hulleman (tegenover de Kerk), een handwerk tentoonstelling gehouden. Ook zijn er nog andere activiteiten, zoals popnaam raden, lnten voor een gehaakte bedsproi of loten voor een lappen deken. Op zondagmiddag is er voor de kinderen een grabbelton, 1 grabbel kost 25 ct., dit zolang de voorraad strekt. De opbrengst van deze tentoonstelling is voor de Oirlose missionarissen. Deze tentoonstelling gaat uit van de Oirlose missienaaikring, die deze handwerken zelf gemaakt hebben. ZATERDAG: 12 OKTOBER geopend van 19.30 uur tot 22.00 uur. ZONDAG: 13 OKTOBER geopend van 10.30 uur tot 12.30 uur 14.00 uur tot 22.00 uur. Op zondag om 22.00 uur wordt de naam van de pop bekend gemaakt. (Bij meerdere goede oplossingen beslist het lot) Ook worden dan de loten getrokken voor de gehaakte bedsprei en de lappendeken (patchwork) De Oirlose missienaaikring. PERSBERICHT. Op donderdag, 10 oktober a.s. om 19,30 uur zal in het Boschveldcollege, Zuidsingel 1 te Venraij de jaarvergadering plaats vinden van de Scholenkontaktraad Noordelijk Limburg. Deze vergadering is toegankelijk voor onderwijzend personeel, besturen, ouderver enigingen en overige belanghebbenden van alle onderwijssoorten in de regio Noordelijk- Limbosjg.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2