fflen Meldt ons uit Oirlo, De muziekschool in Venray zou bereid zijn* op êön dag in de uieek een leerkracht naar Oirlo of Castenray af te vaardigen.om daar een cursus Algemene lïiuzikale Vorming te geven. De eerste voorwaarde is, dat er voldoende deelname is. De cursus zou bedoeld zijn voor leerlingen van de tweede en derde klas van de school, en zou dan 2 jaar duren, of voor de leerlingen van de vierde en hogere klassen en zou dan een jaar duren. De duur van de les is een uur per week De kosten bedragen Fl. ^L5,~ per jaar. Voor 't geval de cursus voor de vierde en hogere klassen georganiseerd wordt komen er nog de kosten van een goede blokfluit bij (35, Het doel van deze cursus is op de eerste plaats muzikale belangstelling te wekke Het sluimerend muzikale gevoel in elk kind te wekken en te ontwikkolen. Dit zou op deze manier dichter bij huis kunnen gebeuren dan in Venray-Centrum. Iflochten er gegadigden zijn dan zouden ze zich voorlopig kunnen opgeven bij 't Hoofd der school in Castenray. Leden van de Jeugdcarnaval. U wordt zondag om half elf bij 3. Tacken Lollebeekweg in de bar) verwacht om over de komende carnaval te praten. Deze jeugdleden zijns Annemie Dacobs Harrie Geerots Truus Cox 3os v. Kuyck Wart Geerets lïlat Vollenberg Tot zondag dus Carnavalsvereniging. L,VTBr UJoensdag 2 oct. tweede les macrame bij h.v, Rhee. De bij deze Schans bijgevoegde zakjes van het Prinses Beatrixfonds zullen dit weekeind of de komende week .worden Qpgshaald. Sport. Dames a.s. dinsdag beginnen-we weer met sporten. lUo gaan hiervoor naar Oostrum waar de 'gymnastiekzaal door onze vereneging is gehuurd, iedere dinsdagavond van 9 tot 10 uur. lliij vertrekken om 8.40 uur, voor verdere inlichtingen kunt U bellens fflevrouw Vollenberg-Arts Telf363. - De Batavieren. Zaterdag 28 sept. dus morgen Wedstrijd om de D.V.S» Bokaal. Ons eerste zestal schiet bij Willem Teil te Oirlo. De opstelling is als volgt; G. Cremers Ant. Kuypers G. Kunen 3.3acobs G. Weys lïl, Smulders. Vertrek om 3 uur Hierbij volgen nog enkele datums van wedstrijden die zijn vastgesteld 12 october eerste wedstrijden persoonlijke club kampioenschappen. E.A.B.C, Aantal pijlen 50, Aanvang 4 uur. 19 october Concours bij Willem Teil te Oirlo in verband met hun 40 jarig bestaan Aanvang 2 uur. 26 october tweede wedstrijd persoonlijke Club Kampioenschappen E.A.B.C» Aantal pijlen 50. Aanvang 4 uur. Qe secr> p#Poels

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4