De ouders, die de bijeenkomst hebben bijgewoond, en de inleiding van mevrouw Greweldinger hebben gehoord, zullen echt wel van het belang van een goede oudervereneging overtuigd zijn. Personen, die nu al interesse hebben voor dit werk kunnen contact opnemen met de leden van de werkgroep o£ 'met enig lid van het schoolpersoneel. De Werkgroep, Sloffen DE Basisschool heeft, in verband met het binnenbrengeh van zand en stof en ter bescherming van de vloer enz, een maatregel ingesteld dat alle 1.1. sloffen aanmoeten hebben in de klas. De leerkrachten zorgden tot nu toe dat die sloffen er kwamen. De fabriek, uaar zij die stoffen bestelden heeft haar pro- duktie echter stopgezet. Na informatie bij andere fabrieken enz. bleek dat er voor de school slechts èèn slof te koop is. Deze is te duur en zeer,zeer slecht Met eenvoudige middelen kan elke moeder veel betere sloffen maken» Het kost weinig tijd en weinig moeite. Patronen >±f modellen kunt U op school krijgen. Hopenlijk helpt U mee als Uw kind nog geen sloffen heeft, zodat de l.l.allemaalsloffen aanhebben nu het weer juist daarvoor aanleiding geeft. Personeel Basisschool. \I.O.F. SfllUECQ v.d. L.L.T.B. Aan de telers van de Covas De opgave voor de vroeglevering is ver beneden ons te leveren weekwantum gebleven.(Uw weekkwantum bedraagt 4000kg. per ha.) Dit heeft tot gevolg dat we in de laatste leveringsweek (9 t.m. 13 dec.) met een dubbel kwantum suikerbieten zitten en dat de Covas eventueel boete zal op leggen aan die tglers die niet of te weinig aan de vroeglevering hebben meegedaan. Voor de derde vroegleveringsperiode (7 t.m, 11 oct.) kunnen nog steeds bieten worden opgegeven, t.m. woensdag 2 oct. Ook voor de leveringsweek van 14 t.m, 18 oct. is gog voldoende ruimte. Verder zijn er nog enkele telers die hun leveringssbhema nog niet hebben ingeleverd. Dit kan nog t.m. maandag a.s. anders worden deze telers met hun totale kwantum bietên ingedeeld in de laatste leveringsweek. De overige telers krijgen zb spoedig mogelijk bericht wanneer de bieten geleverd kunnen worden. Met enkele tolers zal nog contact opgenomen moeten worden, omdat aan hun leveringswensen niet voldaan kan worden. PETRA DINGHS en GE V KEMPEN gaan hun huwelijk kerkelijk bevestigen op zaterdag 28 september aanstaande om drie uur in de Mathiaskerk te Castenray. U bent 's-avonds tussen zeven en acht uur van harte welkom in zaal "De Ruif" te Oirlo. Ons adres jwordt: -Kijsveld 38 Breda, j -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3