2 Dat dit nu mei gebeui^ mil echter nog niet zeggen dat alles beklonken is, al laat de krant dit misschien doorschemeren. U/e hopen natuurlijk mei ten zeerste dat de subsidieaanvraag inderdaad goedgekeurd mordt, In dat geval zal het echte merk voor de Stichting pas beginnenn.l. het opknappen. lliat dat allemaal inhoudt hebt U ook kunnen lezen, o.a, de electri.jiteitsvernieuming, een nieume vloer en een nieum plafond, schildermerl etc. De eigen bijdrage kunnen me voldoen dankzij de hulp en bijdrage van de Castenrayse mensen in de afgelopen jaren. UJe hopen daarop in de komende jaren ook te mogsn blijven rekenen, zodat me in staat zijn ons gemeen schapshuis in redelijke staat te blijven onderhouden. Het komt ten goede aan ons allemaal. Voor dit doel houden me ook dit jaar een dansavond en mei op p S 0 H zaterdag 26 october. Dat dit reeds over 4 meken is, komt door het vroege begin van het n I carnavalsseizoen. Voor deze avond zullen meer entreekaartjes huis aan l-L huis morden verkocht. Vanaf begin september is de Stichting juridisch officieel gemorden (tot nu toe mas ze nog steeds in oprichting^ met de naams "Stichting Deugd en Gemeenschapshuis", Castenray, De opbrengsten voor het oud papier zijn op het ogenblik de moeite maard mat de centen betreft, IJJe hopen dat U daaron de moeite kunt op brengen om het te bemaren, over een paar meken zal het meer opgehaald morden. Stichting Deugd en Gemenschapshuis. Enquete Leefbaarheid kleine Kernen, De meeste formulieren zijn binnen. Globaal gezien is aan dit onderzoek door goed meegedaan. Als de Dorpsraad i.o. de gegevens vermerkt heeftberichten mij verder. Bedankt voor de genomen moeite. Mededelingen Basis-Kleuterschool. De merkgroep Oudercomité, die samengesteld is op de Ouderavond van 12 sept. heeft maandag jl. vergaderd. Op deze vergadering is de gang van zaken uitgestippeld om ts komen tot een verantmoorde keuze van ouder.-, dis een oudercomitézullen gaan vormen. Het ligt in de bedoeling, om in de komende meek alle ouders eeh lijst te doen toekomen met de namen van de ouders van: a. de kinderen van de basisschool b. de kinderen van de kleuterschool c. de kinderen die vóór I januari '75 op de kleuterschool komen. Uit die namen zouden dan door de ouders een aantal personen aangekruist dienen te morden (minimaal 5), die zij geschikt vinden om hun belangen ten opzichte van de school en van hun kinderen te behartigen. De personen, die het meest door de ouders geschikt bevonden morden, zullen dan door de leden van de merkgroep benaderd morden om de belangen van zo'n oudercomitéte bespreken. U/ij hopen dat U allemaal aan deze actie urn medemerking milt geven, opdat mij nog voor de met het verplicht, met een oudercomitékunnen starten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2