-Qxotiócke 10-21 uur TENTOONSTELLING VEN RAY (L) 'f Oude Lyceum, Leunseweg 2 van donderdag 12 sept. t/m zondag 15 sept. '74 iedere dag van Deze exotische artikelen worden te koop aangeboden. De opbrengst is bestemd voor de ontwikkelingslanden. Uit Afrika Uit China Uit India Uit Tibet Uit Indonesië Alles Handwerk. Van harte welkom De openingstijden zijn tafels met geknoopte poten - speren met antilopenhuid - messen - ivoren bruggen en beelden - zeldzame beelden uit Tanzanië - oude en nieuwe maskers - grote en kleine ebben houten beelden - verschillende tams-tams - schaakspelen in brons, jade en ebbenhout. T.V. kasten, legkasten in zwart lakwerk - bars - schermen - tafels - bewerkte huiden - staan- en hanglampen - paleislantaarns - retabels uit tempels (400 jaar oud) - schotglazuren vazen - tunjade en juwelenkisten - grote en kleine porseleinen vazen - kommetjes - borden - bamboe schalen - wierookbranders - staanders voor borden - ruim dertig verschillende soorten wierook. tafels, belegd met ivoor - allerlei koperwerk - bloementafels - fruitschalen met ivoor belegd - moderne en klassieke sieraden - halssnoeren en armbanden - zwaarden - dolken messen en bogen - grote en kleine olifanten. prachtig smeedwerk. Grote beelden in mahoniehout. Oude en nieuwe voorwerpen uit Afrika en Azië. Deze tentoonstelling staat onder verantwoordelijkheid van Missie-procure Franciscanen Capucijnenstraat 75 Maastricht, telefoon 043-11981 Toegang is gratis. Slechts 4 dagen deze uitzonderlijke Missietentoonstelling bij U. U krijgt er een nooit geziene verzameling kunstvoorwerpen te bekijken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4