Vervolg S.V. CASTENRAY Deze plaats op de eindranglijst moet er ook zeker in ritten voor het 3e elftal, dat gezien de start in het vorige seizöon en de kwalitatieve. Vooruitgang die,'de laatste uieken geboekt is, beslist niet mag gaan lonken naar de kampioenstitel. Overigens een pluimpje voor d'e spelers van het -.3e en 4e elftal, die trouw de training komen be zoeken. Sportief rendement zal bij zo'n inzet niet uitblijven. liJelke prestatie ons 4e elftal zal gaan laveren, is nu-.nog moeilijk te voorspellen, We hopen in ieder 'geval wel dat leiding en spelers zullen streven naar respectievelijk sportiviteit^ ontspanning en gezelligheid, De nieuwe leden willen we er nog even op wijzen dat zs voortaan iedere week minstens 1 dag \iS6t de wedstrijd het raambiljet bij H, vari Rhee moeten raadplegen, U wordt dus niet meer persoonlijk gevraagd voor een wedstrijd. Bij verhindering op tijd afmelden bij de leider van het elftal waarin U zou spelen. Succes allemaali Spelersbiieenkomst Vanavond (vrijdag) is er om 21.00 uur een algemencspelersbijeenkomst in de kantine. De training zal hierdoor vervroegd aanvangen en wel om 19,30 uur. Oeuodvoetbal S.V.Castenray. Programma zaterdag 31 augustus Mededelingen; Deze weak moetön de pasfoto's ingeleverd zijn, anders kan men de volgende week niet voetballen. Dit geldtvoor B en D spelers. Kom allen trainen, VERKEERSVEILIGHEID mededeling gem;-aan-de Hr-P Steeghs. Gevaarlijke oversteek voor kinderen van de Horsterweg bij Castenraij, Naar aanleiding van Uw bovenaangehaald schrijven delen wij U mede het volgende; In Uw brief bepleit U het aanbrengen van een voetgangers oversteekplaats bij de krui sing Horsterweg -Lollebeekweg- Matthiasstraat in het belang van de schoolgaande kin deren. Naar ons van de zijde van de ®hool is de opgegeven gaat het om kinderen van de basisschool (26) on kinderen van de kleuteschool (14), welke deze kruising 4 maal per dag moeten oversteken. De Horsterweg is een provinciale weg, wat onder meer betekent, dat het treffen van verkeersmaatregelen hoort tot de bevoegdhoid van Gedeputeerde Staten. Ter bekorting van een vrij landurig procedure hebben wij ons dan ook telefonisch in verbinding gosteld met het hoofd van do wegendienst kring Limburg-Noord van de provinciale waterstaat, welke instantie terzake fungeert als deskundige adviseur van Gedeputeerde Staten. Het hoofd van de genoemde dienst heeft ons te kennen gegeven, dat realisering van een voetgangersoversteokplaats, bij handhaving van de aldaar geldende maximum snelheid van 70 km,, niet in het belang van de veiligheid van de kinderen kan zijn ook al zouden d deze daabij, zoals gebruikelijk is, worden begeleid van opgeleide verkeersbrigadier- tjes. Deze opvatting kunnen wij volledig dolen en daaraan nog toevoegen, dat aan een voet gangers oversteekplaats in hot algemeen een te grote veiligheidswaarde wordt toe- Merselo Al - Castenray Al Resia BI - Castenray BI IjsselsteijnDl- Castenray Dl Cpstenray El - R.K.L.U.V. E2 vertrek; 15,10 uur vertrek; 12.40 uur vertrek; 10.10 uur aanvang; 10,00 uur. V

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 8