-5- Vervolg Batavieren le zestal G.Kunen G.Cremers G. UJe ijs flnt.Kuijpers 3.Jacobs IYI. Smulders RES. G. de Rijke, Wijzigingen voorbehouden, 3e zestal L.Peters H.Kleevera H.Cremers H. van Cuijk P.Reijnders Fr.Kuijpers Vertrek 12,45 uur 13.00 melden Aanvang 13.30 uur. Schutters denk aan je lidmaatschapkaart. Vrijdag 30 augustus a.s. Oefenavond, Aanvang 20.00 uur, S)V.CATENRAI3 Uitslagen zondag 25 augustus: T.O.P. 2 - Castenfcaij 1 2-1— Castenraij 2- Boekend 2 8-ï Castenraij 3- Hunsel 3 5—2 Programma Zondao 1 september: Castenraij 1 H.C.R. 1 aanvang 14.30 Scheidsrechter 3,.Wijnands Castenaij 2 - Holthees 2 aanvang 12.00 uur s'c,-'heidsrechter D.Wolff CastBnraij 3 - Wittenhorst 5 aanvang 12,00 uur ScheidsreEhter P.O. Janssen. Castenraij 4 - Merselo 2 aanvang 14,30 uur Scheidsrechter: 3.Bloemhof. Competitiestart seizoen 1974/75 a.s. Zondag is het meer zover. Dan zal de bal meer gaan rollen in de slag om de fel begeerde competitiepmnten. Voor onze vereniging zal het seizoen 1974/75 zonder meer een bijzonder seizoen morden, daar voor het eerst in haar 9-jarig bestaan "S.V.Casten- ray" met 4 elftallen aan de comeptitie gaat deelnemen. Dit zal wellicht in de loop van het seizoen do nodige problemen oplevsren, maar met de medewerking van alle spelers, zullen die beslist niet onoverkomelijk zijn. Het lo elftal komt uit in de eerste klasse en zal daar de strijd aanbinden met stand aardelftallen van enkele grotere plaatsen. Het zal er zeker iedere zondag spannend aan toegaan en mij-' gokken dan ook op een grote supportersschare, a.s. Zondag zal het erg moeilijk morden. Wij krijgen dan n.l. bezoek van het uit de 4e klasse K.N.V.B. gede gradeerde le elftal uit Afferden. Deze ploeg, die.vorig seizoen o.a. speelde tegen Wittenhorst 1 en Wanssum 1, zal van het begin af aan'trachten het verloten terrein terug te veroveren. Reden' te meer om om half drie in pns sportpark Urn aanmoediging te laten horen. Het 2e elftal komt meer uit in de 2e (jlasse en treft daar o.a. Oirlo 1. We mogen zonder meer stellen dat ons reserveteam behoorlijk aan kracht gemonnen heeft en dit dient in de laatste plaats door de afgelopen trainingen, die bij vele spelers een gezonde rivaliteit teweeg gebracht» De hete adem van enkele nog zeer jeugdige spe.— Iers blaast geroutineerde krachten van het le elftalen het 2e elftal reeds geducht in de nek. Zonder ons la te vlug aan prognose te willen magen, mógen me toch stellen dat voor het 2e elftal een plaats bij de eerste 5 niet tot het rijk der sprookjes behoeft te be horen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5