Vervolg Ingezonden Daarom heeft het huidige Kerk-School bestuur zelf naar een ander gezocht. Aangezien mij dit niet alsu een grap hebben beschpumd, vinden mij het een dieptreurige zaak dat het Kerk-School bestuur de naar voren gebracht kandidaat zonder meer in de hoek heeft gestopt. Blijkbaar hebben de parochianen geen invloed op het kiezen van een Kerk-Schoolbestuur. Is het dan niet beter om voortaandgeen kadidaten publiek te vragen» daar de naar voren gebrachte kandidaten personen die deze zaak naar voren brengen zich anders diep vernederd voelen. Ingezonden door 6 persopën. De namen handtekeningen liggen bij de"red. ter inzage. UJegens familiefeest hebben mij onze ijskast gesloten van de 31 aug./ tm 9 sept. L.V.R. DE EENDRACHTS Op het bondsconcours mat verleden zondag in Beek gehouden is merd ons viertal bij de dressuur voor viertallen de achtste plaats toegekend. Bij de Ind. dressuur licht is de tmeede plaats behaald door Dan Donders. In de klasse middel merd de eerste prijs behaald en tevens tot kampioen van Limburg uitgeroepen Dos Philipsen met zijn paard Dupiter. UJij mensen hem - en ook de andere ruiters - proficiat met dit behaalde succes, BATAVIEREN. Zaterdag 31 augustus en zondag 1 September, D istrict korps kampioenschappen, te Heide. Castenraij,Horstermeg 43-c G.Raaijmakers I.Raaijmakers-Hendriks Rianne Dorothea Wij noemen haar: RIANNE Ze merd geboren op dinsdag 27 augustus. Sander heeft een zusje gekregen D.Cox-Poels Horstermeg 50 Zaterdag 31 augustus: 2e zestal Fr.UJeijs Al.Kuijpers M.Broumeps P.UJeijs Ant.Drabbels Dos UJeys 4e 'zestal P.Emonts iïlartha Cremers Carolian Cremers Hennij Cremers G. van Cuijk Maria Cremers Vertrek 12.45 13.00 uur melden Aaanvang: 13,30. Zondag 1 september le zestal 3e zestal

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4