TE KOOP; Zonwering Luxaflex 2.52 cm breed en l,70cm lang. P.Kuijpers Campagncstraat 6. SPAARKAS Lichten vrijdag en zaterdag. Stefan heeft een broertje gekregen. Zijn naam is; UJOUTER Bij het H.Doopsel onvangt hij de namen; Hendrikus lïlartinus Maria. Antoon Bloemen Tinij Bloemen-Stiphout, 'H- Castenraij, 13 aug.-'74 Casfcelostr. 5 Dank U iuel voor alle wensen aan al die fijne bekende mensen var 3an en Bertie die aan jullie denker de kaarten, bloemen en geschenken de handjes en de kusjes en alles, wat maakte onze dag zo knusjes het was een feest dat ons hele leven steeds een blijde herinnering zal geven. Voor de Kermis VERSE CHAMPIGNONS Prooramma zondag 25 augustus; T.O.P. 2 (Tienraij) - Castenraij 1 (beker) Castonraij 2 - B.V.C. 2 Zatordag 24 aug; Castenraij 3- Hunsel 3 3an en Berti 3acobs-Smulders p/asCaeciliahof 2 America augustus-'74 aanvang 12,00 uur aanvang 12.00 uur aanvang 17.00 uur M.Madou Venraijseweg 140 Telf629 Bestellen tot zaterdag 12,00 uur. S.V.CA5TENRAI3 Uitslagen zondag 18 augustus^ Castenraij 1 tourna i America 3e plaats Castonraij 2 - Overloon 1-3 Hunsel 3 - Castenraij 3 0-2 In verband met de kermis zal geprobeerd worden de wedstrijd van o3Stenraij 2 to verplaatsen naar zaterdagmiddag. Men raadplege hier.'oor het raambiljet. Verslag Hunsel 3 Castenraij 3 Afgelopen zindag zette Castenraij 3 haar oefenprogramma voort met een uitwedstrijd tegon Hunsel 3. Er moest op het terrein van Thorn gespeeld worden. Na enig gezoek bij het errein aangekomen dachten we dat er een vergissing in hot spel was, want het terrein leek meer op een zand afgraving als op een voetbalveld. Waarschijnlijk heeft mon daar ook nooit van van klak gehoord, want hoe we ook zochten op het hele veld was.geen witte lijn te ontdekken. Hoekvlaggen waren dus ook niet nodig.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 6