7. Nougat-suikerkraam van Camps en Zonen, Horst, 8, Viskraam van Otten, Gemert, f/logelijk ontbreken één of twee attracties. Met de prijzen kunnen de exploi tanten variëren, zodat voor sommige attracties afwijkende prijzen worden ge vraagd. Maar voor de draaimolen is de ritprijs vastgesteld op 0,25 per kind; in geen geval hoger. Afd. Openbare orde en veiligheid. Het kermisterrein is net als vorig jaar in het voorste stuk van de Lollebeekweg. Er zijn onderhandelingen gaande om in Castenray een vaste parkeerplaats, tevens kermisterrein te krijgen. Dit zal volgend jaar wel rond zijn, zodat we dan een betere plaats hebben om de kermisspullen neer te zetten. A.Steeghs. 2. Betreffende verkeersveiligheid. (Dit bericht plaatsen wo de volgende weck) Verslar Parochie Vergadering. 1. Voorzitter opende de goed bezochte vergadering de gedachte aan de vrede van Christus. Hij hoopte dat door deze bijeenkomst ook ieder wat meer tevreden zou zijn, 2. De financiën van de-Kerk. Balans en jaarrekening w ;rdon besproken,' en toegelicht door onze administrateur H.Kuijpers. Het nadelig %aldo was 2,800, Dit bedrag komt overeen met cie onkosten van de projector in de Kerk. 3. Verzorging Kerkhof. Een woord van dank en erkentelijkheid werd gericht aan de bejaarden, die het kerk- zo keurig verzorgen. De aandacht werd er op gevestigd, om de jeugd aan te sporen, dit werk van de be jaarden te eerbiedigen! om van het kerkhof geen speelterrein te maken. Hiervoor werd de medewerking gevraagd van de ouders en van het personeel van de school. 4. Ingekomen suggesties. a) waarom wordt er geen verslag voorgelezen van do vorige vergadering? Voorzitter moende dat dit weinig zin had omdat het zolang geleden is en omdat de meeste zaken al verwezenlijkt zijn. Om tegemoet te komen aan vraagsteller zal in de Schans, te' zijner tijd een verslag worden geplaatst. b) Vraag om de projector meer te gebruiken en eventueel iedere Zaterdag te zingen. Als antwoord werd naar voren gebracht, dat geprobeerd wordt, om ieder aan zijn trekken te laten komen. De Projector wordt in de Zaterdag en zondagsdiensten in tens gebruikt. Twee keer in de maand zing t het Dameskoor op zaterdagavond, Het is, ook nuttig om op zijn tijd oen stille verzorgde gebedsdienst te houden. Een variatie in deze- is zeker wel goed. Overigens werd opgemerkt om do opluistering hot ds Öand'- zo zelden mogelijk te doen. Dit spreekt sommige parochianen niet aan. De vroeg mis zondagmorgen is normaal zonder zang maar wal met de projector. De Hoogmis wordt steeds gregoriaans verzorgd met volkszang en hulp van de projector. Zo kap iedereen een keuzo maken uit de diensten, die hem het meeste aanspreken. c) De vraag werd naar voren gebracht, om de parochianen te verzoeken de kerk pas te verlaten als de hele dienst voorbij was. Voorzitter was het hier helemaal mee eens. Het zou de orde en netheid in de kerk zeker t.en goede komen. Die halve minuut langer zou veel goed doen. 5) De data van do eerste H.Communie en H.Vormsel worden meegedeeld. Hierna wordt door de voorzitter, met dank aan allen, de vergadering gesloten. H.Gooren. V.O.F. L...T.B. In verband met de kermis zal het magazijn in Castenraij a.s. maandag gesloten zijn. Voor dringende gevallen kan men terecht op het magazijn in Oirlo. De bezorging van gezakte produkten is normaal op dinsdagmorgen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3