WIST net als wij dat het aardgas 'bijna in de Lollebeek aam het borrelen is.. dat de kinderen nog steeds over de Horsterweg en andere wegen van en naar school moeten, en dat dat soms gevaarlijk is dat er binnenkort een onderzoek gehouden gaat worden in de kleine kernen van Venray dat dit onderzoek over de leefbaarheid gaat en dat dit voor Castenray belangrijk is..... dat de ekonomie niet zo best meer is als we Fr Coumans in een schoolkrant schrijvend moeten geloven.... dat het leuk is om dit eens te bekijken... kijk dan; - De moeilijkheden in de bedrijven enz. de handel in bananen is de pisang i de tabakswinkeliers zijn de sigaar de bakkers verdienen geen droog brood de herenmode is de das omgedaan de scheepvaart ie de wind uit de zeilen genomen de houthakker gooit het bijltje er bij neer de kousenfabriek ziet er geen gat meer in de, slagers zien er geen been meer in de kleiner wordende groep boeren heeft het land veel zeelui raken aan lager wal de advocaten gaan pleite bierbrouwers zullen uit een ander vaatje moeten tappen veel bloemisten zitten op zwart zaad alle masseurs beginnen hem te knijpen popzangers moeten een toontje lager zingen onderwijzers gaan de tering naar de lering zetten schoorsteenvegers zitten op straat wijnhandelaren gaan op de fles de pastoors laten Gods water over Gods land lopen de stierenfokkers vinden er geen bal aan, maar voor iedereen zal de toekomst weer zonniger worden als de wapenleveraciers tot het inzicht komen dat er toch geen schot meer xn zit moge dit berichtje klein, onze oprechte dankbetuiging zijn. door uw attenties en aanwezigheid, waren wij enorm verblijd. ook wederzijdse ouders laten dit weten, het was een dag om nociï. te vergeten. TKEA en JAK SARIS DRUGGEN. toekomstig adres; Schillerstraat 7 blerick. Jm 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 8