-1- De leerlingen van de basisschool beginnen hun "rustperiode" volgende week vrijdag. Uie hopen dat ze een zeer goed e en plezierige vakantie krijgen, zodat ze uitgerust weer aan het volgende schooljaar kunnen beginnen. Zondag worden de leerlingen van de 5de klas gevormd en maandag vieren die op school hun afscheidsfeest. Voor deze kinderen is er weer een periode in hun leven afgesloten Elk voor zich zullen21ich op andere scholen waar moeten maken. UJij wensen hun daar bij veel succews toe. Ouders en kinderen een prettige vakantie toegewenst. Personeel L.S. K.3.B. Afgelopen zondag hebben de meisjes met de vierdaagse ds 2de prijs gehaald. UJe hadden een mooie beker, Uie danken alle meisjes die zo spontaan meegelopen hebben. Tevens danken we alle ouders voor de goede opkomst en bloemenhulde. a.s. Dinsdag 25 juni clubavond voor de kabouters van 7-9-uur. Poetsbeurt: lïlarlies van de [Ylunckhof Marjan Peters Deanne Class. Anita Seijken-.» Geachte ouders, Dit jaar wilden we weer met de K.D.B. op kamp gaan. De bedoeling is om naar Mill te gaan in de blokhut van 0-13 juli. De kosten van het kamp zijn 27,50 per persoon. Het geld wordt een dezer dagen door de leidsters opgehaald. De Leidsters, BATAVIEREN Op zaterdag 8 en zondag 9 juni werd op de banen van St Sebastiaan te Heide de jaarlijkse persoonlijke kampioenschappen geheaden.van district 11. De uitslag was als volgt: G.Kunen een vierde plaats in de 3de klasse, oen goede prestatie. Dammer dat zijn laatste serie beneden de maat was. Zijn geschotsnpunten waren in totaal 812 p. en.ikelo puntjes meer had er zeker een 2dè plaats in kunnen zittenv Zaterdag 22 juni veteranen kampioenschappen, die gehouden worden te Geverick ook hier doet een veteranenschutter van onze vereniging aan mee en wel G.Kunen. UJij wensen hem allen succes toe. Secc, P.Poels. OCTOPUS '71 Oproep aan alle ledenj a.s. dinsdag 2 juli willen we onze hoofden nog eens bijelkaar steken en praten over het wel of niet blijven bestaan van onze vereniging. De beslissing l:gt in jullie handen, wij vertrouwen daarom op een grote opkomst Totziens op dinsdag 2 juli, aanvang 20.30 uur in café Hesen-Kuijpers. Bestuur. F

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 11