vervolo PONYCLUBS Doe je best en kom geregeld oefenen uiant zonder oefenen kan het niot en dan is er ook kans om een prijsje te halen, maar dit mag niet voorop staan. Het gaat toch om de sport en de ontspanning dia hat ponyrijden (of paardrijden) biedt, Ik hoop dat jullie aan deze ijiooio sport veel plezier zult beleven. G. Classens. S.V. CASTENRAY: Attentie .jeugdspelers on ouders]l Op vrijdag 24 mei a.s. (vanavondj) is er een uiterst belangrijke biljoenkomst voor ALLE jeugdspelers uit Castenray met hun ouders. Deze bijeenkomst is dringend nodig, i.v.m.de vastgelopen besprekingen met D.I.S. uit Oirloiji betreffende een verder samengaan van de jeugdafdelingen van beide ver enigingen. Nadat eerder het u allen welbekende fusievooretel, ingediend door do besturen Van S.V. Castenray en D.I.S. met ruime meorderheid vap stemman door onze leden iuas afgciuezon, stond het Castenrayso bestuur op het standpunt, dat vooral gezien het belang Van de jeugd, de beide juniorenafdelingen toch vo&ledig zouden moeten blijven samengaan. "D.I.S." mas het, zo block uit enkolo vergaderingen, in het geheel niet eens met deze zienswijze, zodat we nu onze eigon jeugdafdeling weer gaan opbouwen. Na het jeugdlbdonbcstand in ogenschouw te hebben genomen en de spelers in ver schillende leeftijdsgroepen, fep.hebben ondergebracht, ziet het bestuur zeer reSle mogolijkheden om alle Castenrayse junioren A t/m E) bij onze vereniging te la ten voetballen. Om nu deze mogelijkheden met zowel spelers als ouders te bekijken, door te spreken en iets concreter vorm te geven, is voor vanavond deze bijeenkomst gepland in CAFE VAN RHEE - AANVANG HALF 8. Dat dit alles op zo korte tormijn moet gebeuren, komt doordat de overschrijvings formulieren Van de betreffende spelers vóór 1 juni'a.s, op het hoofdkantoor van de K.N.V.B, Afd. Limburg binnen moeten zijn. Hopelijk ziet U allen de belangrijkheid van deze bepreking in. Belangrijk voor het voortbestaan van onze vereniging, die, zo menen we gerust te mogen stellen, een aparte plaats inneemt in het verenigingsleven, dat zonder meer nodig is voor een ge zellige en leefbare sfeer in ons dorp. f Belangrijk ook voor de actieve deelname aan de voetbalsport van onze jeugd, belang rijk voor lichaamsbeweging, ontspanning e.d-. Om een nog completer beeld te krijgen van da huidige situatie nodigen wij ook alle johgons ouders) uit, die nog geen lid zijn, maar dit wel willen worden. Op deze avond bestaat tevens de mogelijkheid om je bij de secretaris te laten in schrijven (minimum leeftijd 8 jaar). Dan worden uiteraard ook vriendelijk verzocht aanwezig te zijn alle Castenrayse jeugdleiders. Vooral ook hun meningen en ideo^n zullen graag gehoord worden. UJe rekenen op uw aller, begrip en medewerking. OEUGDVOETBAL CASTENRAY - D.I.S.: Zaterdag 25 mei a.s. D.I.S. El - uit tegen Geysteren El - vertrek 9.15 uur vanaf kerk Oirlo. zaterdag 25 mei a.s.: D.I.S. E2 thuis tegen Meerlo E2 - aanvang 10.00 uur. maandag 27 mei a.s. D.I.S. Dl - thuis tegen S.V. V. D3 - aanvang 18.45 uur. maandag 27 moi a.s. D.I.S. D0 - thuis tegen S.V.V. 4 - aanvang 18.45 uur. mededelingen: Vanaf volgende week alleen nog trainen op MAANDAGAVOND voor de D- en E-junioren. BI en B2 spelen op 1 juni a.s. een toernooi te America. A comb, spoelt op 9 juni a.s. een tournooi te America.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5