- 4 - vervolg opstelletjes eerste klas: Steffaü UJeys: Peter heeft een helikopter, 's morgens zegt hij: Ik ga naar Griendtsveen naar oom Dan. Kijk, daar gaat hij de lucht in. Kijk, daar is het huis van Oma en daar is de school, Een treintje op het spoor. Daar lant hij in het tuintje. Kom maar zegt oom Dan, de thee is klaar en het brood staat op tafel. Dus je kunt beginnen als je honger hebt, Nee, nee nu niet meer. Ik heb genoeg gegeten. Maar dan u/el thuis. Da, dat zal wel. Ga dan maar bloemen plukken voor je moe, KATHOLIEKE DONGEREN BEWEGING: [flaandag 27 mei en woensdag 29 mei a.s.: alle groepen oefenen voor de sportdag om 7 uur. Degene die nog niet betaald hebben moeten s.v.p. 0,50 meebrengen, Woensdag club voor de Inca's (29 mei). De Leidsters, HftNOBOOGSCHUTTERID "DE BATAVIEREN": Uitslag tujeede bondswedstrijd gehouden bij de vereniging De Schutroe uit Horst, op zaterdag 18 en zondag 19 mei. lste zestal behaalde 1.237 punten 2de zestal behaalde 1.153 punten 3de zestal behaalde 1.103 punten 4de zestal behaalde 904 punten 7de plaats - Klasse ERE, ,4de plaats - Klasse A, 7de plaats - Klasse A, 8ste plaats- klasse C, Hoogste schutter bij de Batavieren was G. UJeys' met 217 punten. Zaterdag en zondag en 26 mei a.s. derde en laatste bondswedstrijd bij de ver eniging Ons Genoegen te I^sselsteyn. Onze vereniging schiet op zaterdag 25 mei a,s., dus morgen. De opstelling is als volgt: G. Cremers H. v. Kuyck LU, Brouwers Martha Cremers Ant. Drabbels H. Kleeven P. LUeys H. Cremers Fr. Kuijpers D. Peeters m. Smulders Dos LUeys Fr. LUeys G, Kunen G. UJeys Ant, Kuypers Al. Kuijpers D. Dacobs Maria Cremers Carolien Cremers Henny Cremers P. Reinders G, de Rijk G.-.v, Kuyck P, Emontè. Vertrek van alle schutters om 15.45 uur. Zsndag 2 juni a.s. eerste Pinksterdag - het jaarlijkse KONINGSCHlETEN - aanvang om 14,00 uur. De secretaris P. Poels, PONYCLUB: Achttal en viertal: Voor het eerst sinds de oprichting van de ponyclub zijn er nu zoveel ponyruiters dat we naast een achttal ook nog met oen viertal aan-de wedstrijden kunnen deel nemen.' met deze deelname en belangstelling voor de ponysport zijn wij natuurlijk heel blij, maar van de andere kant zijn wij er ons ook van bewust wat dit met zich meebrengt om dit allemaal zo goed mogelijk op te vangen. Op het concours wat verleden zondag in Horst werd gehouden behaalde bij de dres suur zowel het achttal als het viertal de derde prijs. Bij de individuele dres suur wist Henk Strijbos de tweede prijs te behalen en Gortie Dinghs en Hanhy UJismans de vijfde ieder in hun categorie en klasse. Prijswinnaars proficiat.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4