- 5 - vervolg JEUGDVOETBAL: mededelingen Zaterdag 18 mei a.s. 20.00 uur bijeenkomst Al in cafó Hesen. 23 mei a.s. Polio-tournooi. Alle elftallen doen mee. Deze datum dus vrij houden. Afmelden voor dit tournooi vóór 20 mei a.s. Al spoelt te Venray (Leunseweg). A2 speelt te Hegelsom. 81 speelt te Horst, B2 speelt te Horst. Cl speelt te Oirlo. Dl speelt te lïleterik. D2 speelt te Meterik. El speelt te UJanssum. E2 speelt te UJanssum. De vertrek-tijden u/orden op de raambiljetten bekendgemaakt, IDij hopen dat zich zo min mogelijk jongens afmelden. Diegenen die helemaal niet kunnen, dienen dit te melden vóór 21 mei a.s. bij J. Rambags tel.: 0 47 09 - 17 81. Iedereen moet 0,50 afdragen aan zijn leider. Verder worden A- en B-spelers die hun sporttenu nog niet betaald hebben verzocht dit uiterlijk tijdëns het Polio-tournooi te doen bij hun leider. HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN": Zaterdag 18 mei a.s. dus morgen 2de bondswedstrijd bij de vereniging De Schutroe uit Horst, De opstelling is als volgt: Fr. UJeys G. Kunen G. UJeys Ant. Kuypers Al. Kuijpers J. Jacobs G, Cremers Ant. Drabbels UJ. Brouwers P. UJeys Fr. Kuypers M. Smulders H, v. Kuyck lïlartha Cremers J, Peeters H, Cremers H. Kleeven Jos UJeys Maria Cremers Carolien Cremers P. Emonts P. Reinders G. de Rijk G. v, Kuyck, Reserve: Henny Cremers Vertrek van alle schutters om 3.45 uur. Sportvrienden mag ik U er allen op attent maken dat je het lidmaatschapsbeuiijs ten alle tijden bij je hebt. Verder hoop ik dat moeder natuur meewerkt en dat U allen in goede conditie zijn dan zullen er zeker veel punten komen. Ik wens U allen veel sukses. Zaterdag 25 mei a.s, derde en laatste bondswedstrijd bij de vereniging Ons Genoe gen te IJsselstein. GEVRAAGD: Aardbeienpluksters of - plukkers. H. UJillemsen, Matthiasstraat 3, de secretaris P. Poels. Van donderdag 16 mei t/m 22 mei a.s. 1 KRUIMELVLA van 5,50 voor 4,40. Van donderdag 23 mei t/m 29 mei 4 APPELCARREES van 2,40 voor 1,92, H. v. Rhee,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5