- 4 - TE KOOP: EETAARDAPPELEN. J, Classens, Roffert 4. tol.: 2 4 7. KATHOLIEKE JONGEREN BEWEGING: a.s, Donderdag 23 mei clubavond voor de kabouters van 7 tot 9 uur. 21 mei a,s. clubavond voor de bugalous van 7,30 uur tot 9,30 uur. Da Leidsters, S.V. CASTENRAY: Uitslag zondag 12 mei 1974; Heibloem 2 - Castenray 1 3-10, Castenray 1 speelde afgelopen zondag zijn laatste wedstrijd van dit seizoen. Tegen stander was Heibloem 2, dat in de tweede klasse hot kampioenschap maar net gemist had. Beide ploegen ontmoetten elkaar reeds op 20 februari van dit jaar in Castenray, Werd het toen nog 3-3, dit keer maakte Castenray er een waar doelpuntenfestijn van. Al in de le minuut slaagde aanvoerder fflartien Kuypers erin alleen voor de doelman te komen en de score te openen: 0-1. Heibloem gaf zich echter niet zonder meer gewonnen en kwam via twee doelpunten zelfs op een 2-1 voorsprong. Daarna had Castenray zich volledig ingesteld op de speelwijze van de gastheer en ging het verder van een leien dakje. Nog voor rust brachten Jan Arts, Jos van Bree en Jan Houwen de stand op 2-4, Ook in de tweede helft bleef de doelpuntenmachine op volle toeren draaien. Jan Arts, Jos van Bree, Nico Buddiger en Hay Ways (2x) wisten allen nog te scoren en dat Heibloem nog slechts eenmaal de touwen kon vinden, was zeker niet in de laatste plaats de verdienste van doelman Jos Buddiger, Een opmerkelijk feit was nog dat juist aanvoerder Maryien Kuypers in de aller laatste seconde het tiende doelpunt voor Castenray liet aantekenen en daarmee namens zijn gehele elftal op waardige wijze het zo succesvolle seizoen definitief kon afsluiten. Kegelen le elftal: Morgen is er voor de spelers van het eerste elftal met hun echtgenotes of verloof den een kegelavond in caf<5 Geris te lïleijol. Bijeenkomst 19,00 uur bij H, v. Rhee. Probeer allen op tijd aanwezig te £ijn. JEUGDVOETBAL CaSTENRaY - D.I.5.: Uitslagen H.R.C, Al Castenray Al Castenray A2 - Wanssum A3 D.I.S, BI R.K.G.F.C, BI Meerlo BI - D.I.S. B2 Programma 18 mei 1974: D.I.S. Dl is vrij, D.I.S. D2 uit tegen Horst D3 vertrek 10.15 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S. E2 thuis tegen Wanssum E2 aanvang 10.00 uur. D.I.S, El thuis tegen Swolgen El aanvang 10.00 uur. 1 - 2. 9 - 0. 0 - 1. 3 - 0.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4