- 3 - vervolg 5.V. CASTENRAY Van meet af aan voetbalden zowel gaston als gasthoren sterk aanvallend, zodat de niet erg talrijke supporters konden' genieten van zeer gevarieerd spel. Beide teams schiepen zich reeds in de beginfase enkele reeëlo scoringskansen, maar de beide goalies waren bijzonder attent. Na ongeveer een half uur spelen, mocht Castenray aan de rand van het Americaanse strafschopgebied een vrije schop nemen. Specialist Nico Buddiger kogelde de bal over het muurtje tegen de lat. Aan de andere kant v.errichtte de in topvorm ver kerende Bos Buddiger enkele fantastische reddingen. Tot het rustsignaal bleef de stand dubbelblank, In de tweede helft ging Castenray steeds sterker spelen. America werd volledig op de aigen helft teruggedrongen "en "uit dé vele kansen die Castenray kreeg, viel het eerste doelpunt. Na goed voorbereidend u/erk van Aloys Kuypers en Hay Uieys kuiam de bal bij Nico Buddiger. Deze liet de volledige achterhoede van America voor schut staan en plaatste dd bal beheerst in de touwen: 1-0. Ongeveer 10 minuten voor einde kon America toch nog op gelijke hoogte komen, daar Castenray conditioneel niet helemaal meer kon meekomen. Deze 1-1 stand werd tevens eindstand van een- zeer sportieve wedstrijd, waarin bij Castenray geen enkele zwakke plek te bespeuren viel en waarin Bos Buddiger en Hay tUeys, zonder iemand tekort te doen, dé'absolute uitblinkers waren. Trainingen Gisterenavond is onder leiding van Dhr. Knor de laatste training gehouden van het seizoen 1973 - 1974. De dit jaar voor'tïdt"^ iffs^~TrïgVs telde trainingstrofee werd veroverd door Bos van Bree, die van de 41 trainingen er niet één miste. Zonder meer een pluimpje waard. (Vlet een gemiddeld trainingsbezoek van 15 a 16 spelers mogen we met tevredenheid terugzien op het afgelopen seizoen. Keqelavond le elftal: Op zaterdag ie mei a.s. is er voor de spelers van het eerste elftal een kegelavond in café Garis te ffleyel (2 banen). Vergeet niet Uw echtge note of verloofde mee te.nemen. Bijeenkomst 19.00 uur in café v. Rhee. BEUGDVOETBAL CASTENRAY - D.I.S. Uitslagen Castenray Al - E.lil.C. Al - 2 - 1. Brughusia Al - Castenray A2 4 - 3. Venray BI - D.I.S. BI - 3 - 1. D.I.S. B2 - Venray B2 - - Programma 11 mei 1974: D.I.S. Cl - Venray Cl - 0 - 11. D.I.S. Dl - Vérirëy D2 - 0 - 2." D.I.S. D2 - Venray D5 - 2 - 2. Leunen E3 - D.I.S. E2 - 1 - 2. Castenray Al uit tegen H.R.C. Al - vertrek - zie raambiljj3.t„. Castenray A2 - thuis tegen IJJanssum A3 - aanvang 15.00 uur. D.I.S. BI - thuis tegen R.K.G.F.C. Bl-- aanvang 15.00 uur, D.I.S. B2 - uit tegen Meerlo Bl - vertrek 10,15 uur vanaf kerk Oirlo - ZONDAG 12 mei a.s. D.I.S. Cl - uit tegen IBsselstein Cl - vertrek 13.10 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. Dl - thuis tegen Leunen D2 - aanvang 11.00 uury D.I.S. 02 is vrij, D.I.S. El - thuis tegen UJittenhorst E2 - aanvang 10.00 uur. D.I.S. E2 - uit tegen Oestrum E2 - vertrek 9.25 uur vanaf kerk Oirlo. mededelingenAl - spelers afmelden bij H. Cleven: 0 47 87 - 3 3 6. A2 - spelers afmelden bij B. Emonts: 0 47 87 - 5 5 9. VOLGENDE UJEEK DINSDAGLICHTIÜEDSTRIBD Aanvang 's avonds 8 uur. Castenray 3 - Oostrum 3. r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3