HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN": Een dezer dagen kreeg ik de volledige uitslag thuisgestuurd van de nederlaagtournooiwedstrijden van de vereniging Kunst en Vir Vriendschap uit Liessel. Er werd in het afgelopen soizoan gescheten door 12 schut ters volgens gemiddelëd over 1973 1 en 2 zestal. Kunst en Vriendschap behaalde 2„493 punten Batavieren - 2.475 punten -25 punten boven hun gemiddelde. lliij kwa men hierdocr op een eervolle tweede plaats. Slechts eon vereniging heeft een puntje meer behaald - dat was de vereniging E.M.fft.- - Asten. Die schoten 26 punten boven hun gemiddelde. Er hebben 18 verenigingen -aan deelgenomen en 16 verenigingen scho ten beneden hun gemiddelde. Dit mag wel eens vermeld worden, Zo'n succes van harte gefeliciteord, Wag ik de wens uitspreken dat we zulke successen meerdere malen mo gen behalen. Uitslag wedstrijd Batavieren-- St. Hubertus Werselo. De 15 hoogste schuttersBatavieren behaalde 2.998 punten - hoogste schutter was G, üJeys met 224 punten; - De 15 hoogste schutters St. Hubertus behaalde 3.016 punten - hoogste schutter Christ Vermeulen met 223 punten. Dus een nederlaag van 18 punten- Zaterdag 27 april a.s, dus morgen, uitwedstrijd E.H.S. Venlo - Batavieren Castenray. De opstelling is als volgt: Fr, Weys G. Kunen G. LUeys Ant. Kuypers Al. Kuypers 0. Jacobs ffl» Emonts P, Reinders P. Emonts G. de Rijk Maria Cremers Henny Cremers Carolien Cremers *G, Cremers 11). Brouwers Ant. Drabbels P. UJeys J, Peeters Jos UJeys Martha Cremers H. V. Kuyck H. Kleeven H. Cremers M. Smulders G. v. Kuyck Deze schutters vertrekken om 2.45 uur. Deze schutters vertrekken om 5 uur. De data van de bondswedstrijden zijn ook vastgesteld, 4 en 5 mei a.s, eerste bondswedstrijd bij Trefpunt Tienray 18 en 19 mei a.s, tweede bondswedstrijd bij -de Sohutroe - Horst. 25 en 26 mei a.s. derde bondswedstrijd bij Ons Genoogen - IJsselsteyn. Onze vereniging treeft besloten om aeze bondswedstrijden telken male op de zaterda gen te schieten en wol met 4 zestallen. Het aanvangsuur van de eerste bondswed strijd is vciör onze vereniging om 4 uur. Aan de afdelingssecretarissen is het volgen do schrijven gestuurd. Een zestal kan afgemeld worden tot en met zondag voor de wedstrijd en niet later. Volledige ingevulde schietbriefjes een kwartier voor de aanvang der wedstrijd in dienen bij de wedstrijdcommissie. Tijdens de wedstrijden mogen geen pijlen uitge trokken worden voordat de punten genoteerd zijn. UJanneer dit toch gebeurt wordt hiervoor een misschot afgeschreven. Verder is het van groot bölang te zorgen dat je goede reserve-pers en pijl hebt als de bondswedstrijden beginnen. Dank vooral ook aan de lidmaatschapsbewijzen dat U ten alle tijden kunt tonen - ze moeten met uw naam ondertekend zijn. De secretaris k. Poels» MEDEDELINGEN VAN DE KLEUTERSCHOOL EN DE BASISSCHOOL Geachte ouders, Do L.S. houdt op koninginnedag volksspelen op de speel plaats. Toeschouwers etc. WELKOM] J J Dus tot dinsdagmorgen Maandag 29 april a.s. hebben de kleuters vrij omdat de leidster gaat verhuizen. Het nieuwe adres: St, Janstraat 50, Meterik. Dinsdag 30 april a.s. hebben de kleuters vrij i.v.m. koninginnedag. Woensdag 1 mei a.s. vieren we op school het feest van koninginnedag en begint de school gewoon om kwart voor negen en duurt tot kwart voor 12. Ba|<(<erc

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 6