niet liquideren van onze vereniging met als doel een samengaan met voetbalvereni ging "R.K.V.V. D.I.S." uit Oirlo. Van de 45 uitgebrachte stemmen u/aren er 18 voor en 27 tegen liquidatie en dus ook tegen een fusie met voornoemde vereniging. ".5.V. CASTENRAY" blijft dus volledig op eigen benen staan en of dit besluit al of niet juist is, zal de toekomst moeten leren. Het feit is er in ieder geval en we zullen ons bij de meerderheid moeten neerleggen en ons met zijn allen moeten inspannen voor het tuelzijn van onze vereniging. momenteel is de geest in onze club optimaal. Organisatie en begeleiding laten wei nig te wensen over. Gezelligheid en sportiviteit staan met hoofdletters geschreven, waarbij toch ook weer niet de voetbalprestaties uit het oog verloren worden. •mede door een algemeen gewaardeerde actie van het bestuur werden de trainingen zeer goed bezocht, de financiële basis van onze vereniging is gezond te noemen en het is nu zaak om dit alles, maar bovenal de amicale sfeer, te handhaven, met in de le, 2e en 3e klasse elk 1 elftal staat Castenray momenteel aan de top van zijn nog korte historie. De verwachtingen voor het komende seizoen zijn hoogge spannen en hopenlijk kunnen we tiet ledenbestand nog iets uitbreiden. Nieuwe leden zijn dan ook van harte welkom. Ook de ouders willen we vragen om hun jeugd te sti muleren. Geef ze ruimschoots de gelegenheid om deel te nemen aan de voetbalsport. Onze vereniging kan op haar eigon wijze eon belangrijk aandeel hebben in de licho..,;: lijke opvoeding van uw zoon. Sport is karaktervormend, het brengt verantwoorde lijkheidsbesef bij, het gewent aan hygiënische levensgewoonten, het bevordert een juiste bewegingsvorming, enz., enz. Kortom, sport is zonder meerbelangrijk voor uw kind. ??•■*'- Nu "S.V. CASTENRAY" volledig zijn'eigen "identiteit blijft behouden, zullen wij van onze kant trachten ons nog meer bewust te zijn van de functie die onze vereniging vervult binnen de Castenrayse dorpsgemeenschap. Ule vragen daarbij ten volle uw gewaardeerde'steun en belangstelling. JEUGDVOETBAL CASTENRAY - D.I.S.i Uitslagen Oostrum Al - Castenray Al - 2 - 2. America Cl - D.I.S. Cl - 1 - 1. Castenray A2 - Griendtsveen Al - 0 - 1. D.I.S. Dl - Holthees Dl - 4 - 0. D.I.S. BI - Wittenhorst BI - 1 - 1. Oostrum D2 - D.I.S. D2 - 2 - 0. E.E.V. 81 - D.I.S. B2 - Merselo El - D.I.S. El - 0 - 7. meerlo E2 - D.I.S. E2 - o - C, Programma 27 april 1974: Castenray Al uit tegen T.O.P. Al - vertrek 14.15 uur vanaf kerk Oirlo. Castenray A2 - thuisttegen Kronenberg Al - aanvang 15.00 uur, D.I.S. BI - thuis tegen Sparta BI - aanvang 15.00 uur, D.I.S. B2 - uit tegen Hegelsom BI - vertrek 14.10 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S. Cl - uit tegen UJittanhorst Cl - vertrek 13.20 uur vanaf kerk. Casten-ray D.I.S. D2 - thuis tegBn Leunen D3 - aanvang 11,00 uur. D.I.S. El - thuis tegen S.V.V. E2 - aanvang 10.00 uur. D.I.S. E2 - thuis tegen S.V.V. E4 - aanvang 10.00 uur. LimBURGSE VROUWENBEWEGING; Dit weekeinde zal er een rondgang gehouden worden voor de kinderbescherming die in Uw milddadigheid wordt aanbevolen. Het Bestuur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5