- 5 - Pp UJoensdag 24 april a.s. hopen onze ouders en grootouders P. Strijbos en P. Strijbos - v.d. Beuken. de dag te herdenken dat het veertig jaar geleden is dat zij in het huwelijk zijn getrBden. De dag u/ordt ingezet met een H. lYlis tot dankzegging om 15.Oü uur in de kerk van de H. Matthias te Castenray. Receptie van 19.00 - 20.00 uur in zaal "De Ruif" to Oirlo. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Castenray, Tunnelweg 5. April 1974, De lagere school publiceert......... Pietje Prik. Pietje Prik zit boven op de tafel. Hij n&£it, en n£5it. Hij naait een apk. Tring......tring....doet de bel. Pietje spingt van de tafel af. Pietje maakt de deur epen. Wie staat daar? Het is de burgenmeester Biebel. Hij hijgt en hijgt. Wat heb je een haast, Da,.......je moet voor mij een pak maaken. Da heb maar niet zon haast. Da maar het moet deezen week klaar zijn, Deezen weak al. Dat heb ik lang niet klaar. Waarom deezen week al. Dat mak ik eigenlijk niet verklapen. Nou-ja voor deezen keer. Hij vluisfcerden in het oor de koning komt. De koning vraagt hij. Da, de koning zegt Biebel, Toen ging hij weer weg. De volgende dag..Tring..tring.o.doet de bel0 Daar staat de secretaris. Hij zegt deezen week moet het pak klaar zijn. Pietje zugt. Tring..zeker voor de kong. Hoe weet je dat? Van de burgemeester. Toen ging de secretaris weer. Daar ging de bel weer. Pietje doet de deur open. Daar stonden allen maal mensen. Wat moeten jullie? Wij moeten een pak. Allemaal een pak. Da voor het veest want de koning komt. Pietje ik moet een taart bakken en die man ik zelf naar de koning brengen. Pietje naait de healen dag. Caro Versteegen. TE KOOP DAGELIDKS VERSE ROZEN. D. Philipsen, Roland 10. tel.: 5 9 2.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 5