vervolg 5.V. CASTENRAY; Algemene ledenvergadering!l Op vrijdag 19 april (hedenavond) is er een uiterst belangrijke ledenvergadering. lïliddels een stemming zal dan nl. beslist worden over het al of niet liquideren Van onze vereniging, met als doel een samengaan met R.K.V.V. D.I.5.' uit Oirlo. Re besturen van beide verenigingen zijn reeds geruimè tijd geleden rond de tafel gaan zitten om de mogelijkheden voor een eventueel samensmelten te bekijken. Voornaamste drijfveer hiervoor was de verwachte daling van het ledenbestand bij beide verenigingen. Door de steeds kleinere gezinnen en de geringe woningbouw wordt de aanvulling uit de jeugdafdeling met het oog op de toekomst met enig pessimisme bezien. Tijdens twee informatieve vergaderingen werdén dè leden van deze moeilijkheden op de hoogte gebracht en werden tevens de voor en tegens van een eventueel samengaan be keken. Ook buiten deze vergaderingen is er onder de leden nog volop over deze zaken gediscussieerd en verwacht wordt dat hedenavond iedereen zijn standpunt definitief be paald zal hebben. Om nu een exact beeld var de mening onder onze leden te krijgen, is een opkomst van loo/S vereist. Elk lid dat 31 december 1973 18 jaar of ouder was, of hij nu voor of te gen is, wordt dan ook dringend verzocht om in ieder geval zijn stem te komen uit brengen. Laat zien dat ook U het belang' van deze" stemming tierdege onder ogen ziet. Aanvang 20.00 uur in café v, Rhee, JEUGDVOETBAL CASTENRAY - D.I.S.i - Programma 20 april 1974: Castenray Al - uit tegen Oostrum Al - vertrek 14.15 uur vanaf kerk Oirlo. Castenray A2 - thuis tegen Griendtsveen Al - aanvang 15.00 uur. D.I.S. BI - thuis tegen löittenhorst BI - aanvang 14.00 uur. D.I.S. B2 - uit tegen E.E.V, BI - vertrek 13,45 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S. Cl - uit tegen America Cl - vertrek 13.00 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S, Dl - thuis tegen Holthees Dl - aanvang 11.00 uur. D.I.S. D2 - uit tegen Oostrum D2 - vertrek 10.20 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. E2 - uit tegen iïleerlo E2 - vertrek 9.15 uur vanaf kerk Oirlo. Van donderdag 17 april t/m woensdag 24 april 1974 1 RODE PRUIIYIENVLA van 5,50 voor 4,40. Van donderdag 25 april t/m woensdag 1 mei; VRUCHTENSNIT van 3,75 voor 3,00. r FRITURE VAN RIJSWIJK In verband met het ponyconcours te Oirlo zijn wij a.s. zondag vanaf 6 uur geèpend. Thans hebben wij weer ijs in voorraad. Gezinsrollen en ijstaarten enz.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 4