- 3 - vervolg handboogschutteri.i Deze schutters (lste en 2de zestal) De schutters van het 3de en 4de zestal schieten om 8 uur. schieten om 4 uur. Veel succes zij U allen toegewenst. Zaterdag 27 april a.s. uitwedstrijd tegen de vereniging E.H.S. uit Venlo. De opstelling en de aanvangsuren u/orden volgende week in "De Schans" bekend gemaakt. De secretaris P. Poels. S.V, CASTENRAY: Uitslapen Paasweekeinde: Leunen 1 - Castenray 1 1 - 1. Castenray 2 - Ulittenhorst 4:5-4. Programma zondag 21 april 1974: IBsselsteyn 1 - Castenray 1 aanvang 14.00 uur - scheidsrechter 3.P. Hendriks. Leunen 3 - Castenray 2 aanvang 12.00 uur - scheidsrechter H. Hofmans. R.K.L.V.V, 3 - Castenray 3 aanvang 14.30 uur - scheidsrechter 0. Olders. Leunen 1 - Castenray 1: 1 Castenray 1 benutte de Paasmaandag om-zijn krachten te meten met eerste kla'sser Leu nen 1. Ondanks de straffe wind speelden beide ploegen in dp eerste helft een allés zins acceptabele voetbalpartij. Castenray'veroverde stilaan een licht veldoverwicht en drukte dat ook uit in een schitterend doelpunt van Oan Arts. Voordien had Hay tlleys de Leunense goalie reeds enkele malen tot een schier onmogelijke redding gedwongen 'en ook onze andere voofchoedespelers wisten zich diverse kansen te schéppen, naa~r de 'Leu nense sluitpost was deze middag wel bijzonder op dreef, In de tweede helft kreeg Castenray de wind mee. Nicb'BuÖdïger eo dan" AFts-joegen de bal enkele malen rakelings over de lat. Oan Houwen speelde zich op rechts verscheide ne malenggoad vrij, maar verder dan een schot tegen de paal kwam Castenray niet meer. Aap de andere kant kwam Leunen steeds gevaarlijker opzetten, dos Buddiger voorkwam enkele "zekere" doelpunten, maar moest zich na ongeveer 20 minuten toch gewonnen ge- vep: 1-1. Daar na zakte het spelpeil tot een bedenkelijk niveau, totdat de uitstekend leidende scheidsrechter Künen voor de laatste maal floot, a.s. Zondag wordt de competitie afgesloten met de uitwedstrijd tegen het als tweede geklasseerde Idsselsteyn. Castenray 1 heeft daar nog iets goed te maken, daar deze ploeg er als enigste in slaagde onze kampioenen een nederlaag toe te brengen. Verslag Castenray 2 - UJittenhorst 4. In een sensationele wedstrijd heeft Castenray 2 op Paaszaterdag gewonnen van UJitten- horst 4, Reeds na 'n minuut spelen benutte Paul Kuypers een strafschop toegekend we gens hands en toen Huub Cleven -er na een kwartier 2-0 van maakte,,, leek de strijd beslist, UJittenhorst dacht er echter anders over, want door 4 doelpunten binnen 20 minuten namen ze een 2-4 voorsprong. In de tweede helft kwam UJittenhorst er niet meer aan te pas en door doelpunten van Oan Jacobs, Lamert van Kuyck en Jos Kunen nam Castenray weer met 5-4 de leiding. In deze stand kwam geen verandering meer, waardoor de verdiende zege een feit was. .1 - I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 3