2 - Geslaagd ponyconcours te Castenray, Op de 2de paasdag werd door onze afdeling een grote kringwedstrijd gehouden voor ponyruiters. Deze dag met een deelname van meer dan 400 combinatie's aan de ver schillende onderdelen is zeer goed geslaagd, 's ïïlorgens om 9 uur uiaren de eerste ponyruiters al present om het terrein te verkennen en zich klaar te maken om om 10 uur in de dressuurring te kunnen verschijnen zodat de wedstrijd op tijd kon beginnen u/at dan ook gebeurd is. Om ku/art voor 12 werd er ook een begin gemaakt aan het springen voor de wedstrijd Voor hen die nog de springproef af wilden leggen werd er later nog een klein apar- cours bijgebouwd op een andere plaats, zodat het allemaal een vlot verloop kreeg. Ondertussen was de uitslag van de ind. dressuur ook bekend, zodat deze prijswin naars hun ereronde mochten rijden. Hierbij zagen we ook dat Hanny Wismans een oranje rozet mocht ontvangen, dus de eerste prijs. Verder slaagde zij en met haar Jac UJismans (Az) voor de caprilliproef en de spring proef. Bij de ind. dressuurproef slaagde ook 4 van onze leden, nl. lYIargriet Janssen, UJim Tackari, Theo Seykens en Henk Strijbos. Wij wensen de prijswinnaars van harte pro ficiat, Deze prijsuitreiking gebeurde toen het springconcours verhoogd moest worden# voor een andere maat pony's of voor een barage, zodat dit een mooie aanvulling was voor die tijd. Omstreeks 4 uur konden de winnaars van het springen de erelinten in ontvangst nemen en hun ereronde rijden, waarmee dit eerste kringconcours voor dit seizoen aan zijn einde was. Tot slot willen wij dan alle, zonder hierbij namen te noemen, heel hartelijk bedanken voor hun hulp die wij van U mochten ondervinden voor en tijdens dit goed geslaagde concours. Een extra woord van dank aan de heer UJ, Geerets die zijn weilanden hiervoor be schikbaar heeft gesteld. Verder willen wij ook nog een woord van dank brengen aan alle bezoekers van deze wedstrijden, die ondanks het koude maar toch droge weer, hebben kunnen genieten van deze mooie ponysport wat voor ons een bewijs is dat de mensen toch wel meeleven met de ruiterclub. LIMBURGSE VROUWEN BEWEGING; Woensdag, 24 april a.s, bestuursvergadering bij Mevr. Poels, Horsterweg 28. Willen de dames die nog enkele suggesties hebben voor het opstellen van het jaar programma deze even doorgeven aan het bestuur? Samenwerking in deze tijd.van groet belaag Bn tevens prettig voor het bestuur. 13 KATHOLIEKE JONGEREN BEWEGING: a.s. Zondag 21 april "DROPPING" voor alle groepen. We vertrekken om precies half een bij de kerk. Het inleggeld is 1,00. Denken jul lie aan een pen? Veel succes. Dinsdag 10 april a.s. clubavond voor de Bugalous van 7.30 tot 9.30 uur. De Leidsters. HANDBOOGSCHUTTERIJ"DE BATAVIEREN": Zaterdag 20 april a.s», dus morgen laatste wedstrijd van ons te houden Nederlaagtournooi tegen de vereniging "St. Hubertus" Merselo. De opstelling is als volgt: lste zestal: Fr. Weys G. Kunen G, Weys Al. Kuypers Ant. Kuypers J. Jacobs. 2de zestal: G. Cremers W. Brouwers P. Weys P. Emonts Martha Cramers J, Peeters. 3de zestal: 4da zestal: H. Kleeven P. Reinders H. v. Kuyck. H. Cremers Dos Weys G. v. Kuyck. M. Smulders. HtStKIL. Truys uan G, de Rijk Maria Cremers Henny Cremers Carolien Cremers

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 2